زمان مطالعه: 3 دقیقه

دستگیری یک مظنون در پرونده جنایت در تهرانپارس/ کشف جسد مقتول در سطل زباله پارک

یک مرد در رابطه با قتل خونین محله تهرانپارس به عنوان مظنون بازداشت شد.

ساحل گرامی

روانشناس

24 اردیبهشت 1402
شناسه : 96428
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96428
327+
بالا
یک مرد در رابطه با قتل خونین محله تهرانپارس به عنوان مظنون بازداشت شد.

حادثه 24 -  یک مرد در رابطه با قتل خونین محله تهرانپارس به عنوان مظنون بازداشت شد.

ساعت 2 بامداد شنبه نهم اردیبهشت‌ ماه، جسد مرد جوانی کنار سطل زباله یک پارک در محله تهرانپارس از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری 126 تهرانپارس، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به‌همراه قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که داخل پتو پیچیده شده و هدف ضربات جسم سخت و نوک‌تیز قرار گرفته بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، مرد جوان در مکان نامشخصی به قتل رسیده است و جسد توسط عامل جنایت به این خیابان‌ منتقل شده است.

توجه کارآگاهان که در جریان تحقیقات به ساختمان نیمه‌کاره اطراف صحنه جنایت جلب شده بود، باعث شد آنها پای در آنجا بگذارند و با آثار خون مواجه شوند که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

بدین ترتیب مسئول کارگران ساختمان نیمه‌کاره هدف تحقیق قرار گرفت؛ او به تیم جنایی گفت: مقتول را نمی‌شناسم و از ماجرا خبر ندارم؛ آثار خونی هم که در این‌جا وجود دارد به‌دلیل ذبح مرغ برای خورد و خوراک کارگران ساختمان است و ربطی به قتل مرد جوان ندارد.

پس از تأیید صحت و سقم ادعای مسئول کارگران ساختمان نیمه‌کاره در نزدیکی صحنه وقوع قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از سوی قاضی جنایی مأموریت یافتند برای شناسایی عامل این جنایت هولناک دوربین‌های مداربسته اطراف خیابان موردنظر را هدف بازبینی قرار دهند و اقدامات اطلاعاتی را کلید بزنند.

بررسی‌های تخصصی کارآگاهان نشان می‌داد یک مرد که با مقتول اختلاف داشته شب قبل از جنایت با او در شمال تهران ملاقات کرده است همچنین اقدامات اطلاعاتی نشان می‌داد، این مرد جوان چند ساعت قبل از کشف جسد، در محله پاسداران حضور داشته است که بدین ترتیب تنها مظنون پرونده با دستور قاضی جنایی توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد.

با دستور قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس‌ آگاهی قرار گرفت و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر