درباره ما

پایگاه خبری حادثه 24
صاحب امتیاز و مدیرمسئول: محمد جعفری

با مجوز معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 82793

زمینه فعالیت: اجتماعی و فرهنگی

نشانی دفتر: خیابان گاندی، نبش خیابان هشتم، پلاک 46

مخاطبان گرامی، می توانید از طریق ارسال ایمیل به آدرس: info -at- hadese24 -dot- ir با ما در ارتباط باشید. 

همچنین در صورت لزوم در روزهای کاری بین ساعت های 10 تا 19 با شماره  09199576963  تماس گرفته و سوژه های خود را با ما در میان بگذارید. 

***

«حادثه و فراتر از حادثه» در پایگاه خبری «حادثه 24»

پایگاه خبری «حادثه 24» با زمینه اجتماعی و فرهنگی، با مجوز شماره 82793 از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به مدیر مسئولی محمد جعفری فعالیت خود را از آبان ماه سال 1397 آغاز کرده است.

حادثه 24 علاوه بر اطلاع‌رسانی دقیق، صحیح و شفاف از حوزه‌های اجتماعی و حوادث، رسالت خود را «آگاهی بخشی به مخاطبان»، «تحلیل رویدادها» با کمک کارشناسان خبره و «آموزش با هدف پیشگیری از وقوع حوادث و جرائم» می‌داند. حادثه‌ 24 مرز میان «خبر» و «شایعه» را می‌‌شناسد و دقت را بر سرعت اولویت خواهد داد.

رویکرد حادثه 24 به رویدادها، با دیگر وب‌سایت‌های خبری متفاوت است. خبرنگاران حادثه 24 خبرها را تنظیم می‌کنند، سخنان شاهدان عینی را منتقل می‌کنند و نگاه پلیس، وکلا و قضات به پرونده‌های مختلف را انعکاس می‌دهند اما این مخاطبان هستند که تعیین می‌کنند کدام رویداد از اهمیت بیشتری برخوردار است. در حادثه 24، مخاطبان تصمیم‌گیرنده هستند نه خبرنگاران.

اخبار و گزارش‌ها در ستون «داغ‌ترین مطالب» در سمت چپ وب‌سایت، از 1 تا 40 فهرست شده‌اند؛ انتخاب ترتیب اهمیت این خبرها اما با مخاطبان است و آن‌ها هستند که تعیین می‌کنند کدام خبر اهمیت بیشتری دارد. بنابراین مخاطبان، با استفاده از کلید «بالا» رأی خود به مطالب را ثبت می‌کنند.

ما در حادثه 24 امیدواریم که از طریق تعامل با مخاطبان روزبه‌روز به رشد و بالندگی بیشتری دست پیدا کنیم.