زمان مطالعه: 2 دقیقه

احکام رتبه بندی معلمان صادر شد / معوقات معلمان بازنشسته چه زمانی پرداخت می شود؟

معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام رتبه بندی ۶۲ هزار معلم بازنشسته و همچنین مشمولان بخشنامه ۲۳۰ (استفاده از معلمان در بخش اداری) که در دوره زمانی ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ بازنشسته شدند، خبر داد.
09 دی 1402
شناسه : 102026
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/102026
263+
بالا
معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام رتبه بندی ۶۲ هزار معلم بازنشسته و همچنین مشمولان بخشنامه ۲۳۰ (استفاده از معلمان در بخش اداری) که در دوره زمانی ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ بازنشسته شدند، خبر داد.

حادثه 24 - معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام رتبه بندی ۶۲ هزار معلم بازنشسته و همچنین مشمولان بخشنامه ۲۳۰ (استفاده از معلمان در بخش اداری) که در دوره زمانی ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ بازنشسته شدند، خبر داد.

رضا فیضی نژاد روز شنبه در حاشیه حضور در اداره صندوق بازنشستگی اصفهان افزود: هر چند قانون رتبه بندی معلمان در سال ۱۴۰۰ مصوب شد اما در عمل احکام کارگزینی ذینفعان در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ توسط آموزش و پرورش صادر شد.

این خبر را نیز بخوانید:

جزئیات اعمال رتبه‌بندی در حقوق معلمان بازنشسته

وی اظهار داشت: به این دلیل برای مستخدمینی که در سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بازنشسته شدند، چون پرونده پرسنلی آن ها هنگام صدور حکم بازنشستگی، بدون امتیاز رتبه بندی در احکام کارگزینی بود، در عمل امکان اعمال رتبه بندی برای آن ها در آن مقطع زمانی ممکن نبود.

معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری افزود: بر این اساس رتبه بندی احکام بازنشستگان در سالجاری در دستور کار قرار گرفت و فایل اطلاعات ۶۲ هزار نفر از آن ها از طرف وزارت آموزش و پرورش دریافت شد.

وی ادامه داد: پس از بررسی تعداد ۵۰ هزارو ۵۰۰ نفر مشمول دریافت مابه التفاوت ناشی از اجرای احکام اصلاحی شدند.

این خبر را نیز از دست ندهید:

پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان بازنشسته سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ شروع شد

فیضی با بیان اینکه میانگین رقم مابه التفاوت برای هر کدام از این افراد را در طول اجرای قانون رتبه بندی ( ۶ ماهه دوم ۱۴۰۰ تا پایان ۱۴۰۱ ) ماهیانه تا پایان سال با تامین اعتبار از طرف سازمان برنامه و بودجه کشور پرداخت می شود، یادآور شد: مرحله اول این اقدام ساعاتی پس از پرداخت حقوق آذر به حساب ذینفعان واریز شد.

معاون فنی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: افرادی که بازنشسته سال ۱۴۰۱ بوده و احکام آنان صادر نشده جزء مواردی هستند که مشخصات آنان در فایل ارسالی از سوی وزارت آموزش و پرورش نبوده و بنابراین احکام این افراد پس از ارسال مشخصات از سوی وزارت آموزش و پرورش قابل بررسی و اصلاح خواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: استان اصفهان بالغ بر ۱۱۰ هزار بازنشسته آموزش و پرورش دارد که حدود تاکنون چهار هزار و ۵۰۰ حکم بابت مشمولان رتبه بندی صادر شده است.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

ارسال نظر