زمان مطالعه: 2 دقیقه

شکایت 90 نفر از سارقان اسکیمری در کرمانشاه/ فروش غذای خانگی ترفند کلاهبرداران بود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای یک باند سه نفره در کرمانشاه که به وسیله دستگاه اسکیمر اقدام به کپی کارت بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب ۹۰ نفر کرده بودند، خبر داد.
01 شهریور 1402
شناسه : 99084
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/99084
226+
بالا
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای یک باند سه نفره در کرمانشاه که به وسیله دستگاه اسکیمر اقدام به کپی کارت بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب ۹۰ نفر کرده بودند، خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای یک باند سه نفره در کرمانشاه که به وسیله دستگاه اسکیمر اقدام به کپی کارت بانکی و برداشت غیرمجاز از حساب ۹۰ نفر کرده بودند، خبر داد.

سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: پس از مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس فتا مبنی بر برداشت غیرمجاز مقدار زیادی وجه از حساب آنها، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا با دریافت شکایت ۹۰ نفر از شهروندان استان کرمانشاه، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و متوجه شدند اعضای یک باند سه نفره با استفاده از دستگاه اسکیمر و کپی کارت بانکی شهروندان، حدود ۲۰ میلیارد ریال از حساب آن ها خارج کرده اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: شگرد این افراد بدین شکل بود که در محورهای پرتردد توقف و در پوشش فروش غذاهای خانگی با دستگاه اسکیمری که در اختیار داشتند اقدام به کپی برداری از کارت بانکی افراد خریدار کرده و سپس در فرصت مناسب حسابشان را خالی می کردند.

حاجیان افزود: ماموران در گام بعدی و با انجام کارهای اطلاعاتی و مراقبت های شبانه روزی موفق به شناسایی هر سه عضو باند شده و در عملیاتی حساب شده آنها را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه ممکن است این افراد شاکیانی از دیگر استان های کشور هم داشته باشند، گفت: متهمان دستگیر شده تاکنون مبلغ چهار میلیارد ریال از مبالغ غیرمجاز برداشتی را خرید کرده اند، اما مابقی وجه برداشت شده کماکان در حساب این افراد است که به زودی تحویل شاکیان و مالباختگان خواهد شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه در پایان از شهروندان خواست ضمن اینکه از مراکز معتبر خرید کنند، به هیچ عنوان رمز کارت بانکی خود را در اختیار فروشندگان قرار ندهند.

آخرین اخبار «حوادث کرمانشاه» را در صفحه حوادث کرمانشاه حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر