زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری کلاهبرداران اسکیمری در یک جایگاه سوخت

فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری اسکیمری که در یک جایگاه سوخت در غرب استان تهران اقدام به کپی برداری از بیش از ۲ هزار کارت بانکی کرده بودند، خبر داد.
01 شهریور 1402
شناسه : 99080
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/99080
238+
بالا
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری اسکیمری که در یک جایگاه سوخت در غرب استان تهران اقدام به کپی برداری از بیش از ۲ هزار کارت بانکی کرده بودند، خبر داد.

 حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری اسکیمری که در یک جایگاه سوخت در غرب استان تهران اقدام به کپی برداری از بیش از ۲ هزار کارت بانکی کرده بودند، خبر داد.

سردار حمید هداوند گفت: در پی ارجاع چند فقره پرونده برداشت غیرمجاز از حساب شهروندان به پلیس فتا استان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های مقدماتی برداشت اسکیمری از حساب شاکیان پرونده محرز و مأموران با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند همه مالباختگان از یک جایگاه سوخت در یک بازه زمانی مشخص اقدام به زدن بنزین کرده‌اند.

 فرمانده انتظامی البرز گفت: در ادامه با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی هویت ۴ نفر از عاملان این کلاهبرداری‌ها شناسایی و همه آن‌ها در یک عملیات غافلگیرانه در غرب استان تهران دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی البرز با اشاره به احراز کپی برداری متهمان از بیش ۲ هزار کارت بانکی شهروندان، اظهار داشت: متهمان در تحقیقات تکمیلی تاکنون به برداشت غیرمجاز از کارت‌های بانکی ۱۰۰ نفر از شهروندان اعتراف کرده‌اند.

وی با بیان اینکه ارزش کلاهبرداری صورت گرفته توسط این باند بیش از ۱۵ میلیارد ریال برآورد می‌شود، اضافه کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و همچنین تلاش پلیس برای شناسایی سایر مالباختگان این پرونده ادامه دارد.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: شهروندان در حین خرید با کارت بانکی حتماً رمز کارت را خودشان وارد کنند و موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین اخبار «حوادث البرز» را در صفحه حوادث البرز و حوادث کرج حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر