زمان مطالعه: 1 دقیقه

سقوط مرگبار مرد ناشناس از طبقه چهارم در غرب تهران

تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوانی که به گفته صاحبخانه برای سرقت وارد خانه‌اش شده بود، به دستور بازپرس جنایی آغار شد.
28 مرداد 1402
شناسه : 98917
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98917
115+
بالا
تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوانی که به گفته صاحبخانه برای سرقت وارد خانه‌اش شده بود، به دستور بازپرس جنایی آغار شد.

حادثه 24 - تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوانی که به گفته صاحبخانه برای سرقت وارد خانه‌اش شده بود، به دستور بازپرس جنایی آغار شد.

عصر چهارشنبه بیست و پنجم مرداد سقوط مرگبار مرد جوانی از پنجره طبقه چهارم خانه‌ای در غرب تهران به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد.

با گزارش این خبر، مأموران راهی محل شده و در تحقیقات مرد جوانی گفت: من صاحب آپارتمانی هستم که مرد جوان از آن سقوط کرد. صبح امروز مثل همیشه با همسرم خانه را برای رفتن به محل کار ترک کردیم. بعد از ظهر که به خانه برگشتیم، به محض ورود به خانه با مرد جوانی مواجه شدیم که در حال سرقت وسایل خانه بود. سارق با دیدن ما به سمت پنجره رفت تا فرار کند اما ناگهان تعادلش را از دست داد و به پایین افتاد.

 مرد صاحبخانه در حالی چنین ادعایی را مطرح کرد که در ادامه تحقیقات هیچ ابزار و وسیله‌ای از مرد سارق برای اجرای نقشه سرقت به دست نیامد. به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد و تحقیقات در رابطه با مرگ مشکوک مرد جوان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر