زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ مشکوک پسر معلول در شرق تهران

پسر معلول که در یک مرکز توانبخشی بستری بود، پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد و بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.
24 مرداد 1402
شناسه : 98851
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98851
173+
بالا
پسر معلول که در یک مرکز توانبخشی بستری بود، پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد و بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

حادثه 24 - پسر معلول که در یک مرکز توانبخشی بستری بود، پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد و بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

مردادماه امسال رسیدگی به پرونده مرگ مشکوک یک پسر معلول حدودا 19 ساله با شکایت پدرش در دستور کار قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت.

مرد میانسال در جریان تحقیقات گفت: پسر 19 ساله‌ام معلول بود و از چند سال قبل او را در یک مرکز توانبخشی خصوصی در شرق تهران بستری کرده بودم؛ روز حادثه ناگهان حال فرزندم بد شد و پس از انتقال به بیمارستان پس از گذشت چند روز به گفته پزشکان به دلیل ایست قلبی و تنفسی جان خود را از دست داد.

همچنین آثار کبودی و زخم بستر روی بدن فرزندم مشهود بود، به همین دلیل از مدیر مرکز برای کم‌کاری در جریان نگهداری پسرم داخل مرکز توانبخشی شکایت دارم؛ پس از ثبت شکایت از سوی پدر متوفی، مسئولان حقوقی و مدیر مرکز توانبخشی برای ارائه توضیحات احضار و مورد تحقیق قرار گرفتند.

با دستور قاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، کمیسیون پزشکی قانونی برای تعیین علت تامه فوت پسر معلول تشکیل خواهد شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر