زمان مطالعه: 1 دقیقه

اخاذی میلیاردی مأمور پلیس مواد مخدر در شیراز

سرهنگ فرج شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری فرد مامورنمایی که بیش از 5 میلیارد ریال از شهروندان اخاذی کرده بود، خبر داد.
22 مرداد 1402
شناسه : 98769
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98769
175+
بالا
سرهنگ فرج شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری فرد مامورنمایی که بیش از 5 میلیارد ریال از شهروندان اخاذی کرده بود، خبر داد.

حادثه 24 - سرهنگ فرج شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری فرد مامورنمایی که بیش از 5 میلیارد ریال از شهروندان اخاذی کرده بود، خبر داد.

سرهنگ فرج شجاعی بیان کرد: یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس و اعلام کرد که فردی خود را مأمور پلیس مواد مخدر  معرفی و مبلغی وجه نقد را از من اخاذی و متواری شد که بررسی موضوع در دستور پلیس قرار  گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، ماموران کلانتری 34 جام جم با انجام اقدامات پلیسی، فرد اخاذ در یکی از محله‌های شیراز شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و در بازرسی از خودرو وی 54 عدد انواع کارت عابر بانک متعلق به شهروندان، 2 دستگاه موبایل، 3 عدد کلاه به رنگ‌های مختلف، مبلغی وجه نقد، مقداری چسب و پلاک جعلی کشف شد.

فرمانده انتظامی شیراز گفت: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که در پوشش مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری دوستانم، حدود 5 میلیارد ریال از 53 نفر اخاذی کرده‌ایم.

 این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر همدستان متهم ادامه دارد، اظهار داشت: اگر از شهروندان سرقت مشابهی صورت گرفته شده است جهت پیگیری به پلیس آگاهی جنوب واقع در بلوار رازی مراجعه و نسبت به شناسایی کارت بانک مسروقه خود اقدام کنند.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر