زمان مطالعه: 1 دقیقه

عکس های هولناک از تصادف مرگبار در محور خرانق به ساغند یزد

مدیر جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اهمیت حادثه صبح امروز محور خرانق به ساغند، گفت: این حادثه یک فوتی و یک مصدوم به جای گذاشت.
21 مرداد 1402
شناسه : 98751
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98751
293+
بالا
مدیر جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اهمیت حادثه صبح امروز محور خرانق به ساغند، گفت: این حادثه یک فوتی و یک مصدوم به جای گذاشت.

حادثه 24 - مدیر جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به اهمیت حادثه صبح امروز محور خرانق به ساغند، گفت: این حادثه یک فوتی و یک مصدوم به جای گذاشت.

دکتر محسن حرازی زاده یزدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر اظهار کرد: صبح امروز حادثه ای در محور خرانق به ساغند رخ داده که منجر به فوت یکی از شهروندان شده است.

وی با بیان این‌که یک فوتی حاصل تصادف مرگبار دو خودرو سواری در محور خرانق به ساغند است، افزود: این حادثه بامداد امروز در کیلومتر ۱۰۰ یزد محور خرانق به ساغند به وقوع پیوست که بلافاصله عوامل امدادی هلال احمر شهرستان مستقر در پایگاه امداد و نجات خرانق شهید احمدی روشن به محل حادثه اعزام شدند.

حرازی‌زاده در ادامه گفت: تیم امدادی هلال احمر پس از رسیدن به محل حادثه و تثبیت جاده با کمک عوامل انتظامی، یک سرنشین خودرو سواری که فوت کرده بود توسط نجاتگران هلال احمر بوسیله ست نجات رهاسازی و تحویل نیرو‌های انتظامی دادند.

مدیرعامل هلال احمر اسان یزد تصریح کرد: مصدوم دیگر این حادثه نیز پس از رهاسازی توسط نجاتگران هلال احمر بوسیله آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شد.

وی در پایان با تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.

آخرین اخبار «حوادث یزد» را در صفحه حوادث یزد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر