زمان مطالعه: 1 دقیقه

عامل مزاحمت برای یک زن در یزد دستگیر شد

سرپرست پلیس فتای استان یزد گفت: فردی که با ارسال پیام‌های توهین آمیز برای یک خانم ایجاد مزاحمت می‌کرد، دستگیر شد.
21 مرداد 1402
شناسه : 98750
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98750
213+
بالا
سرپرست پلیس فتای استان یزد گفت: فردی که با ارسال پیام‌های توهین آمیز برای یک خانم ایجاد مزاحمت می‌کرد، دستگیر شد.

حادثه 24 - سرپرست پلیس فتای استان یزد گفت: فردی که با ارسال پیام‌های توهین آمیز برای یک خانم ایجاد مزاحمت می‌کرد، دستگیر شد.

سرهنگ حسن ابوالحسینی، سرپرست پلیس فتای استان یزد اظهار کرد: خانمی جوان با ارائه مرجوعه قضایی به پلیس فتا مدعی شد فردی ناشناس با انتشار و ارسال مطالب کذب و توهین آمیز در شبکه اجتماعی واتساپ و اینستاگرام قصد برهم زدن زندگی او را دارد.

وی افزود: پس از حضور شاکیه، پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد و با جمع‌آوری مدارک و مستندات مربوطه توسط کارشناسان پلیس فتا، متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

سرپرست پلیس فتا استان یزد تصریح کرد: متهم پس از مواجهه با مدارک و مستندات تهیه شده توسط پلیس فتا به جرم خود اقرار کرد و دلیل اقدام خود را اختلافات خانوادگی که از سالیان دور با شاکی و خانواده‌اش داشته است، عنوان کرد.

ابوالحسینی گفت: برابر قانون هرگونه توهین، اهانت و یا پخش تصاویر شخصی افراد در فضای مجازی جرم محسوب شده وعواقب جبران ناپذیری برای فرد به همراه دارد، لذا رعایت اخلاق در فضای سایبر و به خصوص شبکه‌های اجتماعی امری مهم محسوب می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: پلیس فتا به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان بوده و کاربران می‌توانند در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارش‌های مردمی و یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ با ما در میان بگذارند.

آخرین اخبار «حوادث یزد» را در صفحه حوادث یزد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر