زمان مطالعه: 2 دقیقه

قتل هولناک پسر40 ساله به دست پدرش/ پدر بی رحم اعضای بدن فرزندش را قطعه قطعه کرد

فرمانده انتظامی شهرستان قدس از رمزگشایی جنایتی هولناک توسط مأموران جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان خبر داد و گفت: قتل پسر ۴۰ ساله به دست پدر انجام شده و اجزای بدن مقتول در شهرستان‌های قدس، شهریار و بیابان‌های ملارد رها شده بود.
17 مرداد 1402
شناسه : 98685
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98685
328+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان قدس از رمزگشایی جنایتی هولناک توسط مأموران جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان خبر داد و گفت: قتل پسر ۴۰ ساله به دست پدر انجام شده و اجزای بدن مقتول در شهرستان‌های قدس، شهریار و بیابان‌های ملارد رها شده بود.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان قدس از رمزگشایی جنایتی هولناک توسط مأموران جرائم جنایی پلیس آگاهی شهرستان خبر داد و گفت: قتل پسر ۴۰ ساله به دست پدر انجام شده و اجزای بدن مقتول در شهرستان‌های قدس، شهریار و بیابان‌های ملارد رها شده بود.

مأموران کلانتری 12 شهرستان قدس در تاریخ 12 مردادماه گزارشی مبنی بر پیدا شدن دست چپ قطع شده داخل کیسه‌های پلاستیکی زباله دریافت کرده و بررسی‌ها جهت شناسایی مقتول به سرعت انجام دادند.

سرهنگ شاهپور فلاحی در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی پیدا شدن دست چپ مقتولی که از ناحیه کتف جدا و در سطل زباله مکانیزه رها شده بود، مأموران جرایم جنایی پلیس آگاهی بلافاصله در محل حاضر و نسبت به انتقال دست به مقر پلیس جهت شناسایی هویت مقتول اقدام کردند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی پس از اقدام فنی و شناسایی صاحب دست، بلافاصله اقدامات پلیسی برای شناسایی قاتل یا قاتلین جوان 40 ساله را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت: با شناسایی مقتول، خانواده وی که ساکن استان البرز بودند به پلیس آگاهی شهرستان دعوت شده و مورد بازجویی قرار گرفتند و پدر مقتول پس از ساعت‌ها مقاومت به ناچار لب به اعتراف گشود و انگیزه قتل را بیماری شدید روانی مقتول و درگیری در شب حادثه عنوان کرد.

وی ادامه داد: با هدایت متهم سایر اجزای بدن مقتول در شهرستان‌های شهریار و بیابان‌های ملارد کشف و متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فلاحی در پایان خاطرنشان کرد: متهم با استفاده از پتک ضربه‌ای به سر مقتول وارد کرده و پس از اطمینان از فوت فرزندش در راستای فریب پلیس اقدام به قطعه‌ قطعه کردن جنازه کرده و در شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد رهاسازی کرده که با هوشیاری پلیس قدس راز این قتل وحشتناک برملا و متهم به دستگاه قضایی معرفی شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر