زمان مطالعه: 3 دقیقه

7 سال آزار و اذیت دختر بچه توسط پدرخوانده/ مرد شیطان صفت به اعدام محکوم شد

مرد شیطان‌صفت که دخترخوانده‌اش را قربانی نقشه شیطانی خود کرده و هفت سال او را شکنجه می‌داد، با حکم قضات دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد.
03 مرداد 1402
شناسه : 98358
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98358
568+
بالا
مرد شیطان‌صفت که دخترخوانده‌اش را قربانی نقشه شیطانی خود کرده و هفت سال او را شکنجه می‌داد، با حکم قضات دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد.

 حادثه 24 - مرد شیطان‌صفت که دخترخوانده‌اش را قربانی نقشه شیطانی خود کرده و هفت سال او را شکنجه می‌داد، با حکم قضات دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد.

در آخرین روزهای سال گذشته زن جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران، راز این جنایت سیاه را فاش کرد‌. او با شکایت از همسرش رامین، به ماموران گفت‌: سال‌ها قبل با مردی به نام رضا ازدواج کردم که حاصل این ازدواج دختری به نام رها است‌. وقتی دخترم چهار ساله بود، شوهرم بر اثر تصادف فوت کرد‌. بعد از آن کار می‌کردم تا هزینه‌های زندگی را تامین کنم. یک روز برادر‌شوهرم رامین سراغم آمد و پیشنهاد ازدواج را مطرح کرد‌. به‌دلیل این‌که تصور می‌کردم رها در کنار عمویش راحت‌تر است، به این پیشنهاد جواب مثبت دادم. اوایل همه‌چیز خوب بود اما از سه سال قبل، رفتار رها تغییر کرد. از رامین وحشت داشت و گوشه‌گیر شده بود. هر‌وقت قرار بود با رامین در خانه تنها باشد، وحشت به جانش می‌افتاد. چندبار درباره این تغییر رفتار با رها صحبت کردم اما سکوت می‌کرد تا این‌که به پیشنهاد یکی از دوستانم، او را نزد مشاور بردم. صحبت‌های مشاور سکوت دخترم را شکست و متوجه شدم رامین از هفت سال قبل رها را آزار شیطانی و شکنجه می‌داده و همین باعث تغییر رفتار دخترم شده بود.

پس از این شکایت، پرونده برای رسیدگی بیشتر به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و سجاد منافی‌آذر، قاضی شعبه یازدهم دادگاه کیفری، حکم بازداشت رامین را صادر کرد. مرد ۴۳ ساله در جلسه تحقیق منکر آزار دختر خوانده‌اش شد اما در ادامه به آزار رها اعتراف کرد و گفت: پشیمان هستم و درخواست بخشش دارم.

با تکمیل تحقیقات مقدماتی، جلسه رسیدگی به این پرونده برگزار شد و در این جلسه رها با طرح شکایت علیه پدرخوانده‌اش گفت‌: پدرم از ۹ تا ۱۶سالگی مرا آزار می‌داد و به‌دلیل ترسی که از او داشتم، سکوت کردم و موضوع را به کسی نگفتم‌. به‌علت آزارهای رامین به بیماری روحی مبتلا شدم و شب‌ها کابوس می‌بینم و تحت نظر روان‌شناس هستم. برای پدرخوانده‌ام اشد مجازات را می‌خواهم و حاضر به رضایت نیستم‌.

در ادامه رامین در جایگاه قرار گرفت و مدعی شد؛ من بیمار اعصاب و روان هستم اما به دخترخوانده‌ام تعرض نکردم‌. اگر هم کاری انجام دادم، تحت تاثیر این بیماری‌ بود‌.

پس از دفاعیات متهم و وکیل‌مدافعش، قضات دادگاه وارد شور شده و با توجه به تایید سلامت روان رامین، او را به اعدام محکوم کردند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر