زمان مطالعه: 1 دقیقه

انفجار گاز در ارومیه، دو نفر را راهی بیمارستان کرد

مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: انفجار منزلی در روستای خانقاه ارومیه، دو مصدوم داشت و به چندین واحد ساختمانی خسارت وارد کرده است.
02 مرداد 1402
شناسه : 98327
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98327
190+
بالا
مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: انفجار منزلی در روستای خانقاه ارومیه، دو مصدوم داشت و به چندین واحد ساختمانی خسارت وارد کرده است.

حادثه 24 - مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: انفجار منزلی در روستای خانقاه ارومیه، دو مصدوم داشت و به چندین واحد ساختمانی خسارت وارد کرده است.

مصطفی استادباشی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بامداد دوم مردادماه بر اثر انفجار گاز در روستای خانقاه واقع در شهرک شهریار ارومیه، دو نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند و علاوه بر آن به یازده واحد ساختمانی و دو دستگاه خودرو نیز خساراتی وارد شد. 

وی  افزود: همکاران امداد شرکت بلافاصله در محل حاضر شده و عملیات مربوط به مهار نشت گاز از علمک را که بر اثر حادثه آسیب دیده بود را مهار کرده و در ادامه گاز منزل مورد نظر را قطع و کنتور آن را جمع آوری کردند  تا پس از اخذ تاییدیه ایمنی مجدد از سازمان نظام مهندسی، مجددا وصل شود.

مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی درباره علت این انفجار نیز توضیح داد: مشاهدات اولیه حاکی از انفجار گاز بر اثر نشتی از اجاق گاز و شیر ناایمن آن بوده است با این حال منتظر نتیجه بررسی های نهایی هستیم.

استادباشی با اشاره به نشت یابی منطقه پس از حادثه رخ داده، گفت: همکاران ما، علاوه بر نشت یابی علمک های منطقه، بلافاصه نشت یابی های زیرزمینی را نیز انجام دادند که خوشبختانه مشکلی از این لحاظ وجود نداشت.

آخرین اخبار «حوادث آذربایجان غربی» را در صفحه حوادث آذربایجان غربی و حوادث ارومیه حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر