زمان مطالعه: 1 دقیقه

تکلیف سرنوشت جسد مثله شده در میدان آزادی روشن شد

تحقیقات برای رازگشایی از قتل زنی که جسد مثله شده او در میدان آزادی کشف شده بود، بی‌نتیجه ماند و بازپرس جنایی دستور انجام آزمایش دی ان‌ای و دفن جسد را صادر کرد.
28 تیر 1402
شناسه : 98159
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/98159
419+
بالا
تحقیقات برای رازگشایی از قتل زنی که جسد مثله شده او در میدان آزادی کشف شده بود، بی‌نتیجه ماند و بازپرس جنایی دستور انجام آزمایش دی ان‌ای و دفن جسد را صادر کرد.

حادثه 24 - تحقیقات برای رازگشایی از قتل زنی که جسد مثله شده او در میدان آزادی کشف شده بود، بی‌نتیجه ماند و بازپرس جنایی دستور انجام آزمایش دی ان‌ای و دفن جسد را صادر کرد.

سوم خرداد امسال، جسد مثله‌شده زنی جوان در حوالی میدان آزادی و در نزدیکی سطل زباله کشف شد که هنوز نه هویت وی مشخص و نه اسرار قتل رازگشایی شده است.آن جسد متعلق به زنی حدودا 25ساله بود که جسد مثله شده او درون 6نایلون زباله قرار گرفته بود.بررسی‌ها حکایت از این دارد که زن ناشناس در محل دیگری به قتل رسیده و عامل یا عاملان قتل پس از مثله کردن جسد، تکه‌های آن را در ضلع شمالی میدان آزادی رها کرده‌اند.این در حالی است که به دستور قاضی امیرحسین علیمردان، بازپرس جنایی تهران دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته که در اطراف محل حادثه وجود داشت، صادر شد اما هیچ ردی از عامل یا عاملان جنایت به‌دست نیامد. حتی انگشت‌نگاری از جسد هم هویت او را فاش نکرد چرا که هیچ سابقه‌ای از او در سیستم ثبت نشده بود.

 از سوی دیگر، کارآگاهان به دستور بازپرس جنایی پرونده افراد گمشده را هم بررسی کردند اما در این شاخه هم به بن بست رسیدند و تلاش آنها بی‌نتیجه ماند. حالا بازپرس جنایی دستور داده تا آزمایش دی ان‌ای از جسد صورت بگیرد و بعد دفن شود.با این حال تحقیقات در این پرونده ادامه دارد تا معمای پیچیده آن رازگشایی شود.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر