زمان مطالعه: 1 دقیقه

درگیری ناموسی در بوستان انقلاب شاهین شهر/ ضاربان آمران به معروف دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از ضاربان آمران به معروف در بوستان انقلاب شاهین شهر خبرداد.
20 تیر 1402
شناسه : 97972
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97972
320+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از ضاربان آمران به معروف در بوستان انقلاب شاهین شهر خبرداد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از ضاربان آمران به معروف در بوستان انقلاب شاهین شهر خبرداد.

 سرهنگ بهزاد ثابت راسخ اظهار داشت: چند روز قبل در بوستان انقلاب شاهین شهر پدر و پسری در مواجهه با ایجاد مزاحمت چند جوان اوباش برای یکی از نوامیس اقدام به تذکر لسانی و عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند که در پی آن ۲ نفر از آنها به طرزی ناجوانمردانه با سلاح سرد به این ۲ آمر به معروف حمله ور و آنها را به شدت مجروح و از محل متواری می‌شوند.

وی افزود: بلافاصله با دریافت این خبر تیمی متشکل از مأموران زبده پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان شاهین شهر، مأمور شناسایی و دستگیری ضاربان و عاملان این اقدام ناجوانمردانه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: در نهایت با تلاش شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی پلیس هر ۲ ضارب اصلی شناسایی و صبح امروز در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف تعدادی سلاح سرد و اقلام ممنوعه دیگر از متهمان و تحویل آنها به مرجع قضائی، بر حمایت همه جانبه پلیس از آمران به معروف تاکید و خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش جامعه خط قرمز پلیس بوده و کسانی که بخواهند خدشه‌ای به امنیت و آرامش شهروندان وارد کنند به شدت و برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث اصفهان» را در صفحه حوادث اصفهان حادثه 24 بخوانید.

  صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر