زمان مطالعه: 2 دقیقه

کار جاعلان حرفه‌ای در رشت به دام فتادند / جعل امضا رئیس یکی از ادارات دولتی

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان اظهار داشت: ۵ جاعل حرفه‌ای که نسبت به جعل امضا رئیس یکی از ادارات دولتی مبنی بر تغییر کاربری اقدام کرده بودند در شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شدند.
20 تیر 1402
شناسه : 97955
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97955
181+
بالا
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان اظهار داشت: ۵ جاعل حرفه‌ای که نسبت به جعل امضا رئیس یکی از ادارات دولتی مبنی بر تغییر کاربری اقدام کرده بودند در شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شدند.

حادثه 24 -  رئیس پلیس آگاهی استان گیلان اظهار داشت: ۵ جاعل حرفه‌ای که نسبت به جعل امضا رئیس یکی از ادارات دولتی مبنی بر تغییر کاربری اقدام کرده بودند در شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ غلیرضا حدادی گفت: ۵ جاعل حرفه‌ای که نسبت به جعل امضا رئیس یکی از ادارات دولتی مبنی بر تغییر کاربری اقدام کرده بودند در شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حدادی با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای ارتقاء امنیت و پیشگیری از وقوع جرایم در سطح جامعه، اظهار داشت: مردم می‌توانند با توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس و دقت در انجام معاملات از سودجویی کلاهبرداران و جاعلان جلوگیری کنند.

وی در ادامه گفت: در پی ارجاع ۲ فقره پرونده جعل امضا رئیس یکی از ادارات دولتی شهرستان رشت به پلیس آگاهی استان، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با انجام تحقیقات نسبت به جمع‌آوری ادله و مستندات لازم اقدام کردند، افزود: متهمان سابقه‌دار این پرونده‌ها شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در شهرستان رشت دستگیر شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: این افراد پس از مواجهه با مدارک، شواهد و مستندات پلیس به بزه انتسابی خود مبنی بر جعل امضا رئیس وقت اداره مورد نظر در ۲۴ نامه مبنی بر تغییر کاربری اعتراف کردند.

سرهنگ حدادی در پایان به معرفی متهمان ۳۸.۴۰، ۴۲.۵۳ و ۴۱ ساله با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی اشاره کرد و از مردم خواست قبل از انجام هرگونه معامله ضمن انجام استعلامات لازم، نسبت به رویت اصل سند و اطمینان از اصالت آن اقدام کنند.

آخرین اخبار «حوادث گیلان» را در صفحه حوادث گیلان و حوادث رشت حادثه 24 بخوانید.

  صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر