زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشف بیش از ۳ تن موادمخدر و  انهدام ۱۱ باند قاچاق

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از کشف بیش از سه تن انواع مواد مخدر در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.
18 تیر 1402
شناسه : 97942
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97942
192+
بالا
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از کشف بیش از سه تن انواع مواد مخدر در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

حادثه 24 - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا از کشف بیش از سه تن انواع مواد مخدر در ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.

سردار ایرج کاکاوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و مواد مخدر، ماموران انتظامی سراسر کشور به ویژه در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کرمان، با برنامه ‌ریزی دقیق اطلاعاتی و عملیاتی، تشدید اقدامات کنترلی به طور هماهنگ و همزمان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی، قاچاقچیان را تحت کنترل و رصد خود قرار دادند و طی عملیات های غافلگیرانه، ضمن کشف ۳ تن و ۲۳۴کیلو گرم انواع موادمخدر، موفق به انهدام  ۱۱ باند قاچاق مواد مخدر و توقیف ۸۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از قاچاقچیان شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در ادامه افزود: در این راستا ضمن تشکیل پرونده برای بیش از ۱۶۲۴ نفر تحت عناوین مختلف (قاچاقچی، حمل کننده، نگهدارنده، خرده فروش، توزیع کننده، معتاد و معتاد متجاهر)، سه قبضه سلاح سبک از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

سردار کاکاوند خاطرنشان کرد: همچنین در راستای پاک سازی نقاط آلوده و نیز افزایش رضایتمندی عمومی، ۴۶۳ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۵۷۰ معتاد متجاهر نیز جمع آوری شدند.

وی در خاتمه با قدردانی از پیگیری و تلاش های مجاهدت گونه همکاران خود در مجموعه انتظامی کشور، با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با پدیده خانمان سوز مواد مخدر، از شهروندان خواست همچون گذشته یاریگر پلیس باشند.

آخرین «اخبار حوادث» را در صفحه اخبار حوادث حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر