زمان مطالعه: 5 دقیقه

تجاوز سردار قلابی به زنان در تهران + عکس متهم

رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری مرد شیطان صفتی خبر داد که خود را «سردار» یک ارگان نظامی معرفی کرده بود.
14 تیر 1402
شناسه : 97842
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97842
407+
بالا
رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری مرد شیطان صفتی خبر داد که خود را «سردار» یک ارگان نظامی معرفی کرده بود.

حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری مرد شیطان صفتی خبر داد که خود را «سردار» یک ارگان نظامی معرفی کرده بود.

سرهنگ کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری مرد شیطان صفتی خبر داد که خود را سردار یک ارگان نظامی معرفی کرده بود و در استان‌های مختلف و تهران دست به آزارگری و کلاهبرداری زده بود.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این پرونده گفت: اوایل شهریور ماه سال 99 پرونده‌ای از کلانتری 179 خلیج به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که در آن مردی با نقش پردازی در پوشش مأمور اقدام به آزار واذیت زن جوان کرده بود.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست زن جوان را هدف تحقیق قرار داده و مشخص شد مردی حدوداً 50 ساله با ریش سفید و درشت اندام در نقش یک مأمور به سراغ زن جوان رفته و به بهانه‌های واهی و با تهدید که وی باید 3 روز به بازداشت پلیس برود زن جوان را به یک ساختمان که ادعا می‌کرده مقر پلیس است کشانده و سپس با تهدید در راه پله‌های ساختمان خالی از سکنه نقشه شوم خود را به اجرا گذاشته است.

سرهنگ گودرزی اظهار داشت: تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز شد و دوربین‌های مداربسته در نزدیکی صحنه جرم مورد بازبینی قرار گرفت و تصویر مرد شیطان صفت در دوربین.های مداربسته یکی از بیمارستان‌های پایتخت بدست آمد اما در ادامه مسیر کارآگاهان هیچ سرنخی از متهم به دست نیاوردند و تلاش برای دستگیری متهم در دستور کار قرار داشت.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با گذشت 3 سال از این پرونده اوایل اردیبهشت ماه امسال یک زن دستفروش در تماس با پلیس 110 عنوان کرد که یک مرد در نقش سردار یکی از ارگان‌های نظامی به سمت وی رفته و ادعا کرده می‌تواند یک وام کم بهره بگیرد.

وی افزود: با تماس این زن به پلیس 110 ماجرا به کارآگاهان اداره 16 مخابره شد و با توجه به مشخصات ظاهری که زن جوان به پلیس گزارش کرده بود کارآگاهان احتمال دادند که این مرد همان شیطان صفت تحت تعقیب است که در ادامه زن دستفروش در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران حاضر شد و زمانی که تصویر مرد شیطان صفت را که از دوربین‌های بیمارستان به دست آمده بود مشاهده کرد او را همان سردار قلابی معرفی کرد.

این مقام انتظامی اظهار داشت:کارآگاهان با تحقیق از زن جوان سرنخ های مهمی به دست آورده و هویت متهم را که یکی از مجرمان سابقه دار است به دست آوردند.

سرهنگ گودرزی گفت: با شناسایی متهم عملیات دستگیری این مرد شیطان صفت آغاز شد و با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم در نزدیکی یک مسافرخانه در میدان فردوسی ردزنی شد و کارآگاهان در یک عملیات پلیسی مرد شیطان صفت را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: کارآگاهان در ابتدا زن جوان را که هدف اقدام شیطانی این مرد قرار گرفته بود به پلیس آگاهی دعوت کرده و وقتی در برابر وی قرار گرفت متهم را همان مرد شیطان صفت معرفی کرد.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بررسی‌های بیشتر سوژه‌های این مرد شیطان صفت را شناسایی کردند و مشخص شد این مرد در نقش خواستگار و سردار یک ارگان نظامی به سراغ زنان رفته و با نقش پردازی اقدام به رابطه شیطانی کرده و پول و اموال با ارزش آنها را به سرقت برده است.

سرهنگ گودرزی اظهار داشت: متهم از چند مرد نیز به بهانه گرفتن وام‌های سود پایین نیز پول گرفته است و در شهرهای گیلان، مشهد و شیراز زنان را هدف نیت شوم خود قرار داده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: قاضی منافی آذر از شعبه 11 دادگاه یک کیفری استان تهران با اعلام انتشار چهره باز متهم در خواست کرد تا چنانچه افرادی در دام این مرد شیطان صفت گرفتار شده اند به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر