زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری کارمند اختلاسگر در قزوین/ برداشت کارمزد 30 هزار تو‌مانی

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت و دستگیری یک کارمند بانکی خبر داد که ۸۴ فقره برداشت غیرقانونی از کارمزد تسهیلات بانکی داشت.
10 تیر 1402
شناسه : 97714
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97714
212+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت و دستگیری یک کارمند بانکی خبر داد که ۸۴ فقره برداشت غیرقانونی از کارمزد تسهیلات بانکی داشت.

حادثه 24 - دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت و دستگیری یک کارمند بانکی خبر داد که ۸۴ فقره برداشت غیرقانونی از کارمزد تسهیلات بانکی داشت.

حسین رجبی اظهار داشت: احدی از کارکنان یکی از بانک‌های مستقر در قزوین با سوء‌استفاده از موقعیت شغلی نسبت به برداشت مبالغ غیرقانونی از محل واریزی‌های بانک اقدام می‌کرد.

 وی ادامه داد: این کارمند مبالغی از  300 هزار ریال تا 12 میلیون ریال که جمعاً بیش از 810 میلیون ریال است را در 84 فقره از کارمزدهای مربوط به تسهیلات بانکی را  که متعلق به بانک بوده، به نفع خودش به صورت غیرقانونی برداشت کرده است.

رجبی اضافه کرد: برای نامبرده بعد از دستگیری با توجه به اقرار صریح به اتهام اختلاس پرونده‌ای در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب قزوین تشکیل شد. در این زمینه مدایران مربوطه به دلیل عدم نظارت و کنترل مناسب با کوتاهی در وظایف خود موجب بروز این تخلف شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین در پایان خاطرنشان کرد: مدیران و مسؤولان در راستای جلوگیری از تضییع حقوق مردم و مبارزه با فساد باید نظارت بیشتری بر کارکنان خود داشته باشند؛ در غیر این صورت بر اساس مصادیق ترک فعل با مدیران خاطی برخورد خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث قزوین» را در صفحه حوادث قزوین حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر