زمان مطالعه: 2 دقیقه

جزئیات تازه از کشف جسد مثله شده زن جوان در خزانه/ عاملان جنایت دستگیر شدند

متهمان پرونده کشف جسد مثله شده زن جوان در خزانه، دستگیر شدند.
05 تیر 1402
شناسه : 97594
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97594
424+
بالا
متهمان پرونده کشف جسد مثله شده زن جوان در خزانه، دستگیر شدند.

حادثه 24 - متهمان پرونده کشف جسد مثله شده زن جوان در خزانه، دستگیر شدند.

صبح روز یکشنبه چهارم تیر ماه، مأموران کلانتری 150 خزانه از طریق تماس تلفنی کشف جسد مثله شده زن جوانی را کنار یک سطل زباله در محله خزانه با تماس تلفنی به قاضی «محمدرضا صاحب‌جمعی» بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

 با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد مثله شده یک زن در یک بسته یونولیتی در کنار سطل زباله مواجه شدند.بررسی‌ها حکایت از آن داشت، این زن در محل دیگری به قتل رسیده و پس از جنایت به محل موردنظر منتقل شده است. همچنین 2 دست، 2 پا و سر مقتوله در این بسته قرار داشت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل موردنظر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند تا عامل این جنایت هولناک را شناسایی و بقایای جسد را کشف کنند. از سوی دیگر مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری در محل مورد نظر و روی جسد کردند تا ردپایی از عامل این جنایت هولناک به دست آورند.

پس از انتقال جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی، تیم جنایی در نخستین‌گام با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت و مخفیگاه متهمانی که در این جنایت دست داشتند را شناسایی کردند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم، با هماهنگی‌های لازم با دستور قضایی راهی مخفیگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

با دستور قاضی صاحب‌جمعی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر