زمان مطالعه: 2 دقیقه

مرگ 14 نفر در کرج با مشروبات الکلی مسموم/ تاکنون 88 نفر مسموم شده اند

۸۸ نفر از ساکنان منطقه اسلام آباد و حصارک شهرستان کرج به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدید شده و 14 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
26 خرداد 1402
شناسه : 97231
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97231
290+
بالا
۸۸ نفر از ساکنان منطقه اسلام آباد و حصارک شهرستان کرج به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدید شده و 14 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

حادثه 24 - ۸۸ نفر از ساکنان منطقه اسلام آباد و حصارک شهرستان کرج به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت شدید شده و 14 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

یک مقام مطلع در این باره: براساس گزارش‌های دریافتی تاکنون چند نفر از این تعداد به دلیل شدت مسمومیت جان خود را از دست داده‌اند.

به گفته وی، این حادثه شب گذشته اتفاق افتاده است و مسمومان به بیمارستان‌های کوثر، البرز، رجایی و کسری شهر کرج مراجعه کرده‌اند.

همچنین، برخی منابع غیر رسمی از فوت ۱۴ نفر از مسموم شدگان خبر می‌دهند اما مقامات رسمی اعلام دقیق تعداد فوتی‌ها را منوط به گرداوری اطلاعات تا دقایقی دیگر دانستند.

در همین ارتباط، رییس بیمارستان تامین اجتماعی استان البرز نیز گفت: ۲ نفر بر اثر مسمومیت شدید ناشی از مصرف مشروبات الکلی در این بیمارستان جان خود را از دست دادند.

دکتر حسین بابکان اظهار داشت: هفت نفر بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی به این بیمارستان انتقال داده شدند که بلافاصله تحت مداوا و دیالیز قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ۲ نفر از این تعداد براثر شدت مسمومیت جان خود را از دست دادند و پنج نفر دیگر برای ادامه درمان به بیمارستان کوثر کرج منتقل شده اند.

به گفته بابکان، طبق بررسی ها افراد مسموم شده مشروبات الکلی از نوع متانول را مصرف کرده اند و سن آنها نیز ۲۰ تا ۵۰ سال است.

ارسال نظر