زمان مطالعه: 1 دقیقه

نجات معجزه آسای کودک ۳ ساله غرق شده در سیلاب مراوه تپه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از غرق شدن یک کودک ۳ ساله در رودخانه اترک در شهرستان مراوه تپه خبر داد.
21 خرداد 1402
شناسه : 97102
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/97102
215+
بالا
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از غرق شدن یک کودک ۳ ساله در رودخانه اترک در شهرستان مراوه تپه خبر داد.

حادثه 24 -  مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از غرق شدن یک کودک ۳ ساله در رودخانه اترک در شهرستان مراوه تپه خبر داد.

عصر امروز قاسم غریب آبادی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۱۳:۲۷ امروز یکشنبه ۲۱ خرداد گزارش غرق شدن یک کودک سه ساله در رودخانه اترک که در نزدیکی روستای قره قاشلی شهرستان مراوه تپه قرار دارد از سوی فرمانداری شهرستان به هلال احمر اعلام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با مرکز EOC هلال احمر استان، دو تیم از هلال احمر مراوه تپه و پایگاه امدادونجات چاتال با آمبولانس و خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: تا رسیدن هلال احمر، نیروهای مردمی کودک را از آب بیرون کشیدند و پس از آن امدادگران، ضمن انجام اقدامات اولیه غریق را به بیمارستان علوی مراوه تپه انتقال دادند.

غریب آبادی توضیح داد: با توجه به بارندگی های اخیر و بالا آمدن سطح آب رودخانه اترک که از نزدیکی روستای قره قاشلی می گذرد این دختر بچه دور از چشم خانواده وارد آب شده و دچار حادثه شد‌.

وی در پایان از مردم تقاضا کرد در هنگام بارندگی ها به توصیه ها توجه کنند و ضمن مراقبت از فرزندان از نزدیک شدن به رودخانه ها به ویژه رودخانه های سیلابی شده جدا خودداری کنند، بخش مهمی از جانباختگان سیلاب ها مربوط به تماشاچیان است.

آخرین اخبار «حوادث گلستان» را در صفحه حوادث گلستان و حوادث گرگان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر