زمان مطالعه: 1 دقیقه

بیانیه مشترک استقلال و پرسپولیس قبل از دربی حذفی صادر شد

باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس پس از درگیری‌، تنش، بیانیه‌ها و اظهارنظرهای فراوان علیه یکدیگر، بیانیه‌ای مشترک صادر کردند.
10 خرداد 1402
شناسه : 96923
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96923
223+
بالا
باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس پس از درگیری‌، تنش، بیانیه‌ها و اظهارنظرهای فراوان علیه یکدیگر، بیانیه‌ای مشترک صادر کردند.

حادثه 24 -  باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس پس از درگیری‌، تنش، بیانیه‌ها و اظهارنظرهای فراوان علیه یکدیگر، بیانیه‌ای مشترک صادر کردند.

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران نوشت: باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در بیانیه‌ای مشترک، از هواداران خود خواستند تا به منظور ارائه فوتبالی زیبا، برای نمایشی عادلانه به داوران بازی کمک کنند. در این بیانیه آمده است:

« بسمه‌تعالی

هواداران ارجمند

شهرآورد تهران، الماس چشم‌نواز فوتبال ایران در آسیا و جهان است؛ مسابقه‌ای که این بار در قالب فینال جام حذفی که به‌نام حماسه آزادسازی خرمشهر نامگذاری شده که همواره با شور، حرارت و هیجان می‌تواند یک بار دیگر کیفیت فوتبال ستارگان ایران را در عرصه‌ بین‌المللی نمایان سازد.

ما با رویای فتح جام قهرمانی، تمام توان خود را صرف ارائه نمایشی دلچسب، با کیفیت فنی بالا، شجاعانه و در راستای اخلاق حرفه‌ای خواهیم کرد و این را «مسئولیت اجتماعی» خود در قبال شما می‌دانیم که همیشه وفادارانه در تمام لحظات کنار ما مانده‌اید.

روز چهارشنبه ۱۰ خرداد، میلاد امام رضا (ع) را دوشادوش هم جشن می‌گیریم و در هفته کرامت، به حرمت فرهنگ ایرانی- اسلامی از هر گفتار و رفتاری که دور از ادب و نزاکت باشد، پرهیز خواهیم کرد. 

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر