زمان مطالعه: 1 دقیقه

کدام یک از معلمان رتبه بندی شدند؟

مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به رتبه بندی ۳۸ هزار معلم در استان از آغاز فرآیند مقدماتی رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی خبر داد.
08 خرداد 1402
شناسه : 96826
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96826
55+
بالا
مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به رتبه بندی ۳۸ هزار معلم در استان از آغاز فرآیند مقدماتی رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی خبر داد.

حادثه 24 -  مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به رتبه بندی ۳۸ هزار معلم در استان از آغاز فرآیند مقدماتی رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی خبر داد.

 ابراهیم روحی هشتم خرداد ماه در جلسه کارگروه استانی رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی اظهار کرد: بیش از ۳۸ هزار معلم در استان کرمان فرآیند رتبه بندی را سپری کرده اند که پس از بررسی و اعلام نتایج و صدور احکام، برخی از همکاران در بازه زمانی اعلام شده از سوی وزارت متبوع، اعتراض خود را در سامانه ثبت کرده‌اند که جهت تسریع در اجرا، فرآیند رسیدگی به اعتراضات این همکاران از امروز به صورت منسجم و نظام مند آغاز شده است.

وی افزود: فرآیند رتبه بندی یکی از مهمترین اقدامات و برنامه های مجموعه تعلیم و تربیت کشور است و بر این اساس آموزش و پرورش استان کرمان با دقت نظر به دنبال اجرای هر چه بهتر این فرآیند و جایابی همکاران تلاشگر در یکی از رتبه های پنجگانه و بر اساس مستندات بارگذاری شده است.

روحی در پایان گفت: فرآیند رسیدگی به اعتراضات ثبت شده بر روی سامانه my.medu.ir از امروز و با هم افزایی همکاران ما در هیئت ممیزه آغاز شده و به زودی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتایج این بررسی‌ها اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر