زمان مطالعه: 3 دقیقه

کشته شدن مادر و 2 فرزندش در تصادف جاده ای اصفهان

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت ۳ نفر و مصدومیت ۹ نفر در ۲ تصادف در استان اصفهان خبر داد.
31 اردیبهشت 1402
شناسه : 96571
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96571
339+
بالا
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت ۳ نفر و مصدومیت ۹ نفر در ۲ تصادف در استان اصفهان خبر داد.

حادثه 24 -  سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از فوت ۳ نفر و مصدومیت ۹ نفر در ۲ تصادف در استان اصفهان خبر داد.

عباس عابدی با اشاره به حوادث ترافیکی در استان اصفهان اظهار داشت: واژگونی پیکان ساعت ۱۶ و ۳۳ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان اصفهان گزارش شده است. این حادثه در جاده شهرضا به سمیرم گزارش شده است.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با اشاره به اینکه ۲ واحد امدادی اورژانس برای این حادثه اعزام شده است، ابراز داشت: این حادثه ۶ مصدوم شامل دو مرد، سه زن و یک کودک ۹ ساله بودند که ۵ نفر به بیمارستان امیرالمومنین شهرضا منتقل و یک نفر به اعزام رضایت نداد.

وی همچنین به حادثه تصادف سه خودروی سمند، پیکان وانت و خاور اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۱۸ و ۵ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

مرگ مادر و ۲ فرزندش در تصادف ۳ خودرو

عابدی با بیان اینکه این حادثه در جاده زیار به چم گزارش شده است، ابراز داشت: متأسفانه در این حادثه سه نفر شامل یک خانم و دو کودک سه و یک ساله جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اعزام ۲ واحد امدادی برای این حادثه ابراز داشت: ۳ مصدوم این حادثه نیز که آقا و بین ۲۲ تا ۶۰ سال سن داشتند نیز به بیمارستان‌های الزهرا و فارابی منتقل شدند و یک مورد دریافت درمان سرپایی داشتیم که به اعزام به مراکز درمانی رضایت نداد.

انفجار پیک نیک در شهرضا ۷ مصدوم داشت

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان در ادامه با اشاره به حادثه انفجار کپسول گاز در شهرضا روستای جرم افشار جنب امامزاده ملک شاه اشاره کرد و افزود: این حادثه نیز ساعت ۲۰ و ۴۶ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه هفت نفر شامل سه نفر خانم چهار نفر آقا بین ۱۶ تا ۶۷ ساله مصدوم شدند، ابراز داشت: چهار واحد امدادی اورژانس ۱۱۵ شامل سه آمبولانس ۱۱۵ و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای این حادثه اعزام شد.

عابدی با بیان اینکه مصدومان این حادثه به بیمارستان امیرالمومنین شهرضا منتقل شدند، افزود: همچنین این مصدومان ساعت ۲۳ و ۷ دقیقه توسط اتوبوس آمبولانس به بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم اصفهان منتقل شدند.

وی تصریح کرد: هر هفت مصدوم سوختگی‌های بالاتر از ۳۰ درصد درجه ۲ داشته و برخی نیز به همراه جراحت‌های ناشی از برخورد با شیشه آسیب دیدند.

آخرین اخبار «حوادث اصفهان» را در صفحه حوادث اصفهان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر