زمان مطالعه: 3 دقیقه

مرگ پسر 14 ساله به خاطرحمله سگ نگهبان در شهریار

دانش‌آموز ۱۴ ساله در بلوار امیرکبیر شهریار مورد حمله سگ نگهبان یک کارگاه چوب‌بری قرار گرفت و در حالی که سعی می‌کرد از صحنه فرار کند، بر اثر تصادف با یک تاکسی جان خود را از دست داد.
25 اردیبهشت 1402
شناسه : 96452
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96452
488+
بالا
دانش‌آموز ۱۴ ساله در بلوار امیرکبیر شهریار مورد حمله سگ نگهبان یک کارگاه چوب‌بری قرار گرفت و در حالی که سعی می‌کرد از صحنه فرار کند، بر اثر تصادف با یک تاکسی جان خود را از دست داد.

 حادثه 24 -  دانش‌آموز ۱۴ ساله در بلوار امیرکبیر شهریار مورد حمله سگ نگهبان یک کارگاه چوب‌بری قرار گرفت و در حالی که سعی می‌کرد از صحنه فرار کند، بر اثر تصادف با یک تاکسی جان خود را از دست داد.

23 اردیبهشت‌ماه ویدیویی از تصاویر دوربین مداربسته در بلوار امیرکبیر شهرستان شهریار منتشر شد و حکایت از حمله یک سگ به دانش‌آموز در حال عبور از منطقه داشت که در اثر این حمله این پسر حدوداً 14 ساله هنگام عبور از خیابان با خودرو تاکسی برخورد و در دم جان خود را از دست می‌دهد.

از روز وقوع این حادثه تا به این لحظه پیگیری‌های متعددی از دستگاه‌های نظارتی و خدماتی شهرستان شهریار برای شرح این اتفاق از سوی خبرنگاران خبرگزاری تسنیم صورت گرفته اما در ابتدا فرمانداری موضوع را در دستور کار شهرداری شهریار برای پیگیری معرفی کرد اما با پیگیری‌های متعددی که از شهرداری انجام شد، معاونت خدمات شهری رسیدگی به پرونده را به سازمان پسماند شهرداری ارجاع داد و در ادامه پیگیری‌ها و تماس‌های مکرر از این مجموعه بی‌پاسخ ماند و سرانجام امروز نیروی انتظامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما پس از تکمیل پرونده درباره جزئیات این حادثه توضیحات لازم را به‌منظور تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

سرهنگ پیمان فتاحی در گفت‌وگو با ضمن تأیید حمله سگ و تصادف یک نوجوان با خودرو اظهار داشت: در دو روز گذشته سگ نگهبان یکی از کسبه در بلوار امیرکبیر شهریار به یک نوجوان حمله می‌کند که نوجوان در حین فرار با یک خودرو برخورد و جان خود را از دست می‌دهد.

وی افزود: پلیس با حضور در صحنه و تحقیقات انجام شده راننده خودرو را بازداشت می‌کند و پرونده تشکیل می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار با اشاره به تحقیقات محلی و مشخص شدن صاحب سگ نگهبان در ادامه گفت: پلیس صاحب سگ نگهبان را بازداشت و پرونده و تحقیقات در این رابطه تشکیل می‌شود که در نهایت راننده خودرو و صاحب سگ نگهبان با قرار وثقیه و با دستور مقام قضایی آزاد می‌شوند.

سرهنگ فتاحی تصریح کرد: متأسفانه پس از حمله سگ نگهبان به نوجوان جان باخته، سگ توسط صاحبش مفقود شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار در پایان خاطرنشان کرد: پلیس پرونده حادثه مذکور را پس از بررسی جوانب مختلف به دستگاه قضایی ارجاع داده است که مقام قضائی نتیجه نهایی را به ولی دم جان باخته اعلام خواهد کرد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر