زمان مطالعه: 1 دقیقه

بازداشت ۲ نفر دیگر در ارتباط با شهادت سرهنگ مسعود پرکاس

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری ۲ نفر دیگر از عاملان شهادت سرهنگ مسعود پرکاس طی اقدام اطلاعاتی در این استان خبر داد.
25 اردیبهشت 1402
شناسه : 96449
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96449
194+
بالا
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری ۲ نفر دیگر از عاملان شهادت سرهنگ مسعود پرکاس طی اقدام اطلاعاتی در این استان خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگیری ۲ نفر دیگر از عاملان شهادت سرهنگ مسعود پرکاس طی اقدام اطلاعاتی در این استان خبر داد.

سردار بهادر اسماعیلی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در پی شهادت سرهنگ مسعود پرکاس مرزبان غیور و خستگی ناپذیر مرزبانی استان هرمزگان که هنگام مقابله با پدیده شوم موادمخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد، موضوع شناسایی و دستگیری عاملان شهادت این مرزبان جان برکف به صورت ویژه در دستور کار اطلاعاتی مرزبانی قرار گرفت.

وی افزود: مرزبانان پس از انجام تحقیقاتی گسترده و رصد اطلاعاتی، در نهایت در کمتر از ۲۴ ساعت موفق به شناسایی ۲ تن از عاملان اصلی شدند و در یک عملیات اطلاعاتی دیگر ۲ نفر دیگر از عاملان شهادت سرهنگ مسعود پرکاس را دستگیر کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه در مجموع این عملیات‌ها مقدار ۶۲۰ کیلوگرم مواد مخدر نیز کشف شده است، اظهار کرد: شهادت مسعود پرکاس برای سوداگران مرگ و مخلان امنیت کشور بسیار خطرناک‌تر از خود مسعود پرکاس است و همرزمان شهید و سایر شهدای گلگون کفن مرزبانی ادامه دهنده راه وی خواهند بود.

آخرین اخبار «حوادث هرمزگان» را در صفحه حوادث هرمزگان و حوادث بندرعباس حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر