زمان مطالعه: 1 دقیقه

تصادف نیسان با پژو در محور زاهدان- خاش 3 کشته بر جای گذاشت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر برخورد خودروی نیسان با خودروی پژو در مسیر خاش به زاهدان سه نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.
10 اردیبهشت 1402
شناسه : 96035
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/96035
591+
بالا
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر برخورد خودروی نیسان با خودروی پژو در مسیر خاش به زاهدان سه نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.

حادثه 24 -  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر برخورد خودروی نیسان با خودروی پژو در مسیر خاش به زاهدان سه نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، فریبرز راشدی اظهار داشت: این حادثه ظهر امروز محدوده میرآماد رخ داد.

وی ادامه داد: مصدومان این حادثه به صورت سرپایی در محل درمان و با وجود توصیه کارشناسان اورژانس از رفتن به مراکز درمانی خودداری کردند.

رئیس اورژانس‌ پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه علت بسیاری از حوادث رانندگی سیستان و بلوچستان سرعت زیاد است، گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی حدود ۱۵ دقیقه استراحت پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی اظهارداشت: تمام تلاش نیروهای اورژانس کاهش تصادفات و ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن برای جلوگیری از آسیب‌های جدی است.

راشدی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت بروز هر گونه حادثه می‌توانند با شماره ۱۱۵ تماس گرفته و از خدمات رایگان اورژانس بهره‌مند شوند.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر