زمان مطالعه: 1 دقیقه

لیزر درمانی در غرب تهران به قیمت جان مرد جوان تمام شد

با مرگ مرد جوان براثر لیزر درمانی در یک کلینیک در غرب تهران پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.
27 فروردین 1402
شناسه : 95723
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/95723
420+
بالا
با مرگ مرد جوان براثر لیزر درمانی در یک کلینیک در غرب تهران پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

 حادثه 24 -  با مرگ مرد جوان براثر لیزر درمانی در یک کلینیک در غرب تهران پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

چندی قبل، پرسنل انتظامات یک بیمارستان در غرب تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت این مرکز درمانی به پلیس گزارش کردند که با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل مورد نظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 تیم جنایی در سرد‌خانه بیمارستان با جسد مرد جوانی مواجه شدند که براثر لیزر درمانی فوت کرده بود؛ همچنین بررسی‌ها نشان می‌داد، متوفی در یک کلینیک خصوصی لیزر درمانی کرده و پس از اینکه حالش بده شده به این بیمارستان آمده اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشته و او به کام مرگ فرو رفته است.

تحقیقات بیشتر حکایت از آن داشت، متوفی که سرطان کبد داشته در جریان درمان بیماری خود به یک کلینیک لیزر مراجعه کرده و پزشک تابش دهنده لیزر و یک پزشک رادیولوژیست به همراه یک زن که دکترای مهندسی پزشکی دارد، اقدام به لیزر درمانی غیرقانونی او کرده‌اند که همین موضوع باعث مرگ این مرد جوان شده است.

پرونده قضایی برای زن جوان که دکترای مهندسی پزشکی دارد، به اتهام تسبیب در قتل غیرعمد و دخالت در امور پزشکی تشکیل شد؛ همچنین  تحقیقات در رابطه با این پرونده در شعبه سوم دادسرای امور جنایی ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر