زمان مطالعه: 2 دقیقه

افشای پشت پرده خودکشی جنجالی پزشک آبادانی

پرونده پر حاشیه خودکشی پزشک آبادانی که در سال گذشته با شایعات زیادی همراه بود برای همیشه بسته شد.
21 فروردین 1402
شناسه : 95577
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/95577
260+
بالا
پرونده پر حاشیه خودکشی پزشک آبادانی که در سال گذشته با شایعات زیادی همراه بود برای همیشه بسته شد.

حادثه 24 -  پرونده پر حاشیه خودکشی پزشک آبادانی که در سال گذشته با شایعات زیادی همراه بود برای همیشه بسته شد.

سال 1401 سال پرحادثه‌ای در آبادان بود، پس از حادثه ریزش ساختمان متروپل در2خرداد 1401 که در آن 45 کشته و38 نفر زخمی برجای گذاشت، اقدام به خودکشی پزشک آبادانی در روز جمعه 27 خرداد ماه، از برج ساحل اروند که سازنده آن صاحب ساختمان متروپل بود آبادان را برای دومین بار درخرداد ماه درشوک فروبرد.

پزشک جوان در اقدامی جنون‌آمیز و آنی از بالای تراس خانه‌اش در طبقه هفتم برج ساحلی اروند به پایین پرید و جانش را از دست داد.

علت خودکشی پزشک آبادانی چه بود؟

براساس تحقیقات میدانی، باشواهد موجود و غیرقابل انکار علت خودکشی این پزشک جوان طب اورژانس، اختلاف خانوادگی ایشان با همسرش بود، گویا این پزشک جوان با همسرش که او نیز پزشک شناخته شده‌ای در آبادان است سوابق درگیری با یکدیگر داشتند و در این خصوص اهالی بیان داشتند لحظه قبل از خودکشی این پزشک، صدای زد و خورد و شکستن اجسام از درون خانه شنیده‌اند.

 ظاهراً همسر پزشک تلاش می‌کند جلوی خودکشی شوهرش را بگیرد و برای اینکه او را از خودکشی منصرف کند خانم دکتر اقدام به خودزنی با چاقو روی دستانش هم می‌کند که در این زمینه موفق نمی‌شود و در نهایت پزشک جوان خود را از ارتفاع تقریباً ۲۴ متری خودرا به پایین پرتاب می‌کند و بلافاصله خانم دکتر که شاهد ماجرا بود برای نجات و احیای همسرش تلاش می‌کند که این تلاش نتیجه نمی‌دهد.

تحقیقات در خصوص ابعاد این خودکشی تمام شده است و پرونده پر سروصدای  خودکشی این پزشک معروف به دلیل اختلاف باهمسرش برای همیشه بسته شد.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید

ارسال نظر