زمان مطالعه: 1 دقیقه

کلاهبرداری در پوشش سرمایه گذاری ارز دیجیتال در یزد

رئیس پلیس فتا استان یزد از شناسای فرد کلاهبردار که در پوشش سرمایه گذاری ارز دیجیتال و دریافت سود کلان به روش پانزی اقدام به کلاهبرداری ازشهروندان می‌نمود، خبرداد.
08 اسفند 1401
شناسه : 94940
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94940
229+
بالا
رئیس پلیس فتا استان یزد از شناسای فرد کلاهبردار که در پوشش سرمایه گذاری ارز دیجیتال و دریافت سود کلان به روش پانزی اقدام به کلاهبرداری ازشهروندان می‌نمود، خبرداد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس فتا استان یزد از شناسای فرد کلاهبردار که در پوشش سرمایه گذاری ارز دیجیتال و دریافت سود کلان به روش پانزی اقدام به کلاهبرداری ازشهروندان می‌نمود، خبرداد.

سرهنگ مرتضی ابوطالبی در تشریح این خبر ‌گفت: با مراجعه چندتن از شهروندان به این پلیس‌ مبنی برسرقت موجودی کیف پول الکترونیکی آن‌ها، موضوع بصورت ویژه دردستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: شاکیان در اظهارات خود عنوان کردند مدتی قبل به ‌قصد سرمایه گذاری و کسب سود اقدام به خرید ارز دیجیتال نمودند ولی پس از مدتی متوجه ‏به سرقت رفتن موجودی حسابشان شدند.‏ 

رئیس پلیس فتا استان بیان داشت: باتوجه به حساسیت پرونده، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت که با اقدامات فنی و بررسی‌های اولیه مستندات دیجیتالی ارائه شده وانجام اقدامات تخصصی ، فرد مورد نظر شناسایی شد. 

سرهنگ ابوطالبی تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته محل اختفای متهم که در یکی از استان‌های شمال کشور می‌باشد، شناسایی و پرونده جهت سیر مراحل قانونی و دستگیری متهم به استان مربوطه ارسال گردید.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان از تبلیغاتی با عناوین دریافت سود میلیاردی در معامله ارز دیجیتال ، استخراج بدون دستگاه، درآمد میلیونی از استخراج بیت کوین و اجاره دستگاه های استخراج، اجتناب نمایند.

رئیس پلیس فتا استان یزد به شهروندان تأکید کرد: توصیه‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و همواره مراقب ترفند کلاهبرداران و سودجویان باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ و یا سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir اعلام کنند.

آخرین اخبار «حوادث یزد» را در صفحه حوادث یزد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر