زمان مطالعه: 4 دقیقه

افشای آزار و اذیت پسران نوجوان در پایتخت/ جوان متجاوز از طعمه هایش زورگیری می کرد

عکس‌ها و فیلم‌هایی که پسر نوجوان از صحنه سرقت یک زورگیر خشن تهیه کرده بود، باعث به دام افتادن متهمی شد که به‌صورت سریالی از پسران نوجوان سرقت می‌کرد و برخی از طعمه‌هایش را هدف آزار و اذیت قرار می‌داد.
06 اسفند 1401
شناسه : 94849
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94849
209+
بالا
عکس‌ها و فیلم‌هایی که پسر نوجوان از صحنه سرقت یک زورگیر خشن تهیه کرده بود، باعث به دام افتادن متهمی شد که به‌صورت سریالی از پسران نوجوان سرقت می‌کرد و برخی از طعمه‌هایش را هدف آزار و اذیت قرار می‌داد.

حادثه 24 -  عکس‌ها و فیلم‌هایی که پسر نوجوان از صحنه سرقت یک زورگیر خشن تهیه کرده بود، باعث به دام افتادن متهمی شد که به‌صورت سریالی از پسران نوجوان سرقت می‌کرد و برخی از طعمه‌هایش را هدف آزار و اذیت قرار می‌داد.

چندی قبل پسری نوجوان به اداره پلیس رفت و گفت به دام یک زورگیر شیطان صفت گرفتار شده است. این پسر برای بازی به پارک رفته بود که در آنجا جوانی با تهدید چاقو گوشی گران‌قیمت وی را سرقت کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.

با شکایت پسر نوجوان، تحقیقات به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد و در مدتی کوتاه چند شکایت مشابه دیگر هم پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت. بررسی‌ها نشان می‌داد متهم آزارگر به‌صورت سریالی پسران نوجوان را طعمه قرار می‌دهد و با سرقت گوشی آنها، برخی از طعمه‌هایش را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد. تحقیقات برای شناسایی این مرد ادامه داشت تا اینکه زیرکی نوجوانی 14ساله باعث دستگیری وی شد. ماجرا از این قرار بود که نوجوان 14ساله به همراه دوستش برای پیاده روی به پارک چیتگر رفته بودند که وی برای رفتن به دستشویی از دوستش جدا شد. زمان برگشت مردی جوان را دید که چاقویی روی پهلوی دوستش قرار داده و با تهدید قصد سرقت گوشی او را دارد. پسر نوجوان در آن لحظه لابه‌لای شمشادها مخفی شد و از سارق زورگیر عکس و فیلم گرفت. سپس به تعقیب وی پرداخت و متوجه شد که او از پارک خارج و وارد یکی از مغازه‌ها شده است.

پسر نوجوان با دیدن خودروی گشت پلیس در آن حوالی، نزد مأموران رفت و با نشان دادن فیلم‌ها و عکس‌هایی که گرفته بود، برای دستگیری سارق درخواست کمک کرد. مأموران نیز به سرعت راهی مغازه مورد نظر شدند و توانستند متهم را دستگیر کنند. با دستگیری وی معلوم شد که او تحت تعقیب بوده و با تهدید چاقو از چند پسر نوجوان سرقت کرده و برخی از آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. با این اطلاعات متهم تحت بازجویی قرار گرفت و به سرقت و آزار پسران نوجوان اعتراف کرد. او گفت: وقتی 10، 12ساله بودم و برای دوچرخه سواری به پارک رفته بودم، فردی با تهدید چاقو مرا ربود و دوچرخه‌ام را سرقت کرد. او علاوه بر دزدی، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و این اتفاق روح و روان مرا به‌هم ریخت. در آن زمان جرأت نکردم از ترس آبرویم به کسی حرفی بزنم تا اینکه وقتی پا در سن جوانی گذاشتم تصمیم گرفتم خشمی که در همه این سال‌ها همراهم بود را با سرقت از پسران نوجوان خالی کنم.

وی ادامه داد: طعمه هایم را از میان پسران نوجوان انتخاب می‌کردم و با تهدید چاقو آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌دادم. سپس اموال قیمتی آنها مانند گوشی، پول، طلا و ساعت‌هایشان را به سرقت می‌بردم. متهم پس از اعتراف، روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر