زمان مطالعه: 5 دقیقه

آخرین خبر از زمان صدور احکام رتبه بندی معلمان

دیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: رسیدگی به اعتراضات پروسه‌ای زمان بر و طولانی خواهد بود و باید در کارگروه‌های تخصصی انجام شود، معلمان تازه‌استخدام که تاکنون مدارک خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری نکرده‌اند نیز از روز قبل امکان برگزاری مدارک برایشان فراهم شده است.
16 بهمن 1401
شناسه : 94376
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94376
2345+
بالا
دیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: رسیدگی به اعتراضات پروسه‌ای زمان بر و طولانی خواهد بود و باید در کارگروه‌های تخصصی انجام شود، معلمان تازه‌استخدام که تاکنون مدارک خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری نکرده‌اند نیز از روز قبل امکان برگزاری مدارک برایشان فراهم شده است.

حادثه 24 -  دیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: رسیدگی به اعتراضات پروسه‌ای زمان بر و طولانی خواهد بود و باید در کارگروه‌های تخصصی انجام شود، معلمان تازه‌استخدام که تاکنون مدارک خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری نکرده‌اند نیز از روز قبل امکان برگزاری مدارک برایشان فراهم شده است.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: رسیدگی به اعتراضات پروسه‌ای زمان بر و طولانی خواهد بود و باید در کارگروه‌های تخصصی انجام شود، معلمان تازه‌استخدام که تاکنون مدارک خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری نکرده‌اند نیز از روز قبل امکان برگزاری مدارک برایشان فراهم شده است.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: تلاشمان بر این است تا فرایند تعیین رتبه دراسرع‌وقت انجام شود، در حال حاضر اعضای هیأت ممیزه مناطق و نواحی و هیأت ممیزه استانی تعیین شده تا رتبه نهایی افراد را مشخص کنند و بلافاصله بعد از تأیید رتبه‌های واقعی احکام مربوطه صادر شوند.

مهران اسدی مدیر منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در خصوص فرایند رتبه‌بندی در استان اصفهان اظهار داشت: رتبه‌بندی دارد به مراحل پایانی خودش نزدیک می‌شود و تاکنون چندین مرحله را در سامانه‌ای که به همین منظور طراحی شده پشت سر گذاشته است؛ مدیر مستقیم بررسی‌ها را انجام داده و ارزیاب‌ها مدارک و مستندات را ارزیابی کرده‌اند و در مرحله بعد، امور اداری، حراست و گزینش نیز بررسی‌ها را انجام داده است.

وی افزود: در قسمت امور اداری چهار قسمت سوابق، مدرک تحصیلی، ارزشیابی و ضمن خدمت بررسی شده و حراست و گزینش هم که ۵۰ امتیاز از مجموع امتیازات شایستگی‌های عمومی را ارزیابی کرده‌اند، اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که باید هیأت‌های ممیزه نظر نهایی را بدهند.

اسدی بیان کرد: در صورتی‌ که در این مرحله رتبه فرد تأیید شود فرد می‌تواند نتیجه آن را در سامانه my.medu.ir مشاهده کرده و آن را تأیید کند، در صورتی‌ که رتبه مورد تأیید فرد نباشد ده روز فرصت دارد در همان بخش اعتراض خود را ثبت کند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش ادامه داد: رسیدگی به اعتراضات پروسه‌ای زمان بر و طولانی خواهد بود و باید در کارگروه‌های تخصصی انجام شود، معلمان تازه‌استخدام که تاکنون مدارک خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری نکرده‌اند نیز از روز قبل امکان برگزاری مدارک برایشان فراهم شده است.

وی تأکید کرد: کارتابل هیأت‌های ممیزه تست‌های خود را انجام داده و به‌زودی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا بررسی‌ها را انجام داده و رتبه نهایی فرد را مشخص کنند.

اسدی با اشاره به اینکه تعداد اعضای هیأت ممیزه فرد است، اضافه کرد: تعداد اعضای هیأت ممیزه فرد است و هر کدام از اعضا به‌صورت جداگانه نظر خود را در مورد رتبه فرد اعلام می‌کنند و اگر نصف به‌علاوه یک نفر از اعضا رتبه فرد را تأیید کنند سیستم اطلاعات را به‌صورت خودکار به مرحله بعد ارسال می‌کند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: رتبه یک و دو پس از تأیید توسط هیأت ممیزه در سامانه «مای» پروفایل فرد، اطلاع‌رسانی شده و به برای صدور حکم به‌صورت خودکار به سیستم پرسنلی ابلاغ می‌شود؛ اما اگر رتبه فرد بالاتر از دو باشد پس از تأیید هیأت ممیزه منطقه این رتبه به استان ارجاع داده می‌شود، هیأت ممیزه استانی رتبه‌های سه به بالا را بررسی می‌کنند.

وی اضافه کرد: اگر رتبه فرد سه باشد پس از تأیید هیأت ممیزه استانی این رتبه به فرد ابلاغ شده و در سامانه پروفایل می‌نشیند؛ اما رتبه‌های چهار و پنج برای تأیید نهایی به هیأت ممیزه کشوری ارسال می‌شود.

اسدی متذکر شد: تلاشمان بر این است تا این فرایند دراسرع‌وقت انجام شده، هیأت‌های ممیزه رتبه واقعی افراد را مشخص و بلافاصله احکام صادر شوند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش در خصوص پرداخت حق‌التدریس سال تحصیلی جاری معلمان استان اصفهان گفت: لازمه پرداخت صدور ابلاغ است و قبل از صدور ابلاغ غیرموظف باید تراز موظف منطقه مشخص شود، یعنی تمام خطاهای ابلاغ تصحیح شود، علت طولانی‌شدن این امر از ابتدای سال تاکنون این است که برخی ابلاغ‌های موظف دارای اشکالاتی بوده و تایید ضوابط نشده است و از ماه جاری امکان صدور ابلاغ غیرموظف در مناطق و نواحی فراهم شده و به مناطق و نواحی ابلاغ شده و هم اکنون همکاران در حال صدور ابلاغ‌ها هستند.

وی خاطرنشان کرد: به‌محض این که ابلاغ حق‌التدریس‌ها صادر شود و فرم مربوطه به امور مالی تحویل و با تأمین اعتبار فرایند پرداخت‌ها نیز به دنباله آن انجام خواهد شد.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

دیدگاه ها
 • بازنشسته ی ۱۴۰۰
  17 بهمن 1401
  واقعا زشت نیس براتون که دبیریبا۳۲سال سابقه بارتبه ی عالی براش رتبه ی ۲بزنین چون فقط دریک فرم امتیازش روعمدا کم دادین بقیه ی شایستگی هام همه ۴ و۵هستن.اومدین رتبه من ویک معلم ۵سال سابقه ی دانش آموزخودم رویکی دادین پس من ۳۲سال گل لگد کردم الان با۱۰تا بیماری بازنشسته شدم سالها گچ خوردم وحرص دانش آموز این دستمزد من است بی احترامی باتنزل رتبه به۲من برا رتبه ی عالی تحقیق نوشتم کلی مدارک دادم ببخودی رتبه ی عالی نگرفتم ۱۰ها تشویق استانی وکشوری ومنطقه ایی دارم چرا دوباره باپروسه ی اعتراض وبارگذاری دوباره ی مدارک اعصابمون رو داغون میکنین ازخدا بترسین ما که بنده ی خداهسیم هیچ.هی منت میذارین ما رتبه بندی روتایید کردیم دولتهای گذشته نکردن اونا۱۰سال حقمون روخوردن حالا هم شما باحذف ما از علی الحساب و دادن رتبه ی پایین دارین همون کاررومیکنین

  پاسخ

 • بی نام
  16 بهمن 1401
  باسلام جناب مهران اسدی شما و آقای نوری رو به امام عصرمان عج قسم می دهیم دیگه از فیلم بازی کردن و مسخرازکردن معلمان دست بردارید آقایان ما رتبه بندی رو که نمی خواهیم هیچ ..معلمی رو هم نخواستیم و زندگی رو هم نخواستیم حالا ک پروسه زمان بر شده .. این رتبه ها رو تو آقای نوری برا خودتون بزنید یکجا این 38 هزار میلیارد رو بزنید به حساب خودتون ..و یه کلام هم بگید با کسری بودجه مواجه شدیم به خدا هیچ کسی با شما هیچ کاری نداره و قطعا بدان که ب خدا قسم هیچ اتفاقی نمی افتد ..خجالتی و شرمندگی حداقل از خدا بکشید .بس کنید دیکه زشته .این حرف ها و کلام هایتان را رسانه های بیگانه مطالعه می کنند و نسبت ب کشورمان بدبین می شوند ..آقا بریزید ب حساب خودتون تا سیر سیر سیر که شدید سه یا 4 سال دیگه یواش یواش یه رتبه بندی هم برا معلمان مسخره بدبخت تو و نور ی اجرا می کنید بهترین راهکار اینه..یک ماه مونده ب سال جدید. بریزید ب حساب خودتون ..چون ب قول شما پروسه زمان بری است 10 سال زمان برده 10 سال دیگه هم برا ما زمان می بره ..ولی برا شما دوتا نیم ساعت اینترنتی کاری نداره واریز کنید وسلام.. ما عید زغال می فروشیم برا خرجی بچه هایمان..

  پاسخ

پاسخ به :
= 5-4
ارسال نظر