زمان مطالعه: 1 دقیقه

توضیح وزیر آموزش و پرورش درباره ابهام در مصوبه رتبه‌بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش گفت:مصوبه رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین ابهام دارد ولی امیدواریم مشکل بزودی برطرف شود.
11 بهمن 1401
شناسه : 94280
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94280
536+
بالا
وزیر آموزش و پرورش گفت:مصوبه رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین ابهام دارد ولی امیدواریم مشکل بزودی برطرف شود.

حادثه 24 -  وزیر آموزش و پرورش گفت:مصوبه رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین ابهام دارد ولی امیدواریم مشکل بزودی برطرف شود.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در حاشیه آئین اختتامیه جشنواره کتاب رشد و در جمع خبرنگاران در خصوص تغییرات بودجه گفت: ما همیشه این موضوع را مطرح کردیم که بودجه آموزش و پرورش علی رغم اینکه در دولت سیزدهم وضع بهتری پیدا کرده، رشد داشته است اما به علت توجه به سند تحول بنیادین و اقداماتی که ما در حال انجام هستیم؛ بودجه آموزش و پرورش هم نیازمند تقویت و هم نیازمند چرخش روش‌های تأمین آن است.

 نوری با بیان اینکه برخی از روش‌های تأمین بودجه در درون آموزش و پرورش است؛ گفت: این موضوعات را شروع کردیم؛ همه دست اندرکاران که در حوزه بودجه به ما کمک می‌کنند و همکاران در دولت، تاکید دارند که آموزش و پرورش در اولویت قرار بگیرد. گروه‌های جهادی و خیرین هم در امر تعلیم و تربیت کمک زیادی به ما می‌کنند.

وی در خصوص آخرین وضعیت رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین گفت: موضوع مهرآفریننان انجام شده است اما در مصوبه تأمین اعتبار آنان ابهامی وجود دارد که آن ابهام باید برطرف شود. در حال رایزنی برای برطرف کردن ابهامات آن هستیم.

نوری با بیان اینکه پیش از این به صورت علی الحساب مبلغی را برای رتبه بندی معلمان مشخص کرده و پرداخت کرده بودیم، گفت: امیدواریم به سرعت ابهامات موجود در مصوبه رتبه بندی مهرآفرینان برطرف شود.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر