زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری فروشنده قرص‌های روان‌گردان در تهران/ کشف 4590 قرص و 285 گرم شیشه

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ در مخفیگاهش خبر داد و گفت: از این محل ۴۵۹۰ عدد قرص روانگردان کشف شد.
04 بهمن 1401
شناسه : 94072
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94072
55+
بالا
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ در مخفیگاهش خبر داد و گفت: از این محل ۴۵۹۰ عدد قرص روانگردان کشف شد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ در مخفیگاهش خبر داد و گفت: از این محل ۴۵۹۰ عدد قرص روانگردان کشف شد.

سرهنگ ضرغام آذین؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اظهار کرد: در پی گزارش‌های دریافتی از شهروندان مبنی بر نگهداری و توزیع قرص‌های روانگردان توسط مالک یک باب منزل مسکونی در جنوب پایتخت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به تکمیل پرونده و تلاش اطلاعاتی ماموران مشخص شد متهم که از قاچاقچیان سابقه‌دار پایتخت  هست  در زمینه فروش انواع قرص‌های روانگردان فعالیت گسترده‌ای دارد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران  تصریح کرد: با کامل شدن اطلاعات، تیم عملیاتی روز گذشته نسبت به ورود و اجرای عملیات دستگیری متهم اقدام کردند و موفق شدند ضمن رعایت اصل غافلگیری متهم را در حال فروش قرص‌های روانگردان دستگیر کنند.

وی ادامه داد: پس از  دستگیری متهم، در بازدید از مخفیگاه متهم 4 هزار و 590  عدد انواع قرص روانگردان و 285گرم شیشه کشف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم با توجه به کشفیات، ادله و مستندات موجود به جرم خود معترف شد تا پرونده مراحل قانونی خود را طی کند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر