زمان مطالعه: 1 دقیقه

انفجار اسپری فندک خانه ای را در بزرگراه محلاتی تخریب کرد

انفجار اسپری فندک موجب تخریب بخش‌هایی از یک آپارتمان مسکونی و مصدومیت یک تن شد.
04 بهمن 1401
شناسه : 94071
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94071
110+
بالا
انفجار اسپری فندک موجب تخریب بخش‌هایی از یک آپارتمان مسکونی و مصدومیت یک تن شد.

حادثه 24 -  انفجار اسپری فندک موجب تخریب بخش‌هایی از یک آپارتمان مسکونی و مصدومیت یک تن شد.

در ساعت ۹:۳۰ صبح امروز در پی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران خبری مبنی بر شنیدن صدای انفجار در یکی از واحدهای ساختمان محل سکونتشان اعلام شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان و نجاتگران ایستگاه‌های ۳ و گروه امداد و نجات ۹ را به محل حادثه واقع در بزرگراه محلاتی، خیابان صفری اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل که یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود، مشخص شد که واحد حادثه دیده در طبقه دوم این ساختمان قرار داشته و در حدود ۶۰ متر مربع نیز مساحت دارد. علت حادثه نیز  انفجار یک عدد اسپری فشرده گاز مایع یا همان اسپری فندک در قسمت اتاق خواب بوده است. این اسپری به دلایل نامعلومی دچار انفجار شده و منجر به تخریب بخشی از دیوارها شده و لوازم داخل این خانه نیز شده بود.

همچنین و مردی حدودا ۳۵ ساله نیز بر اثر موج انفجار دچار مصدومیت شده بود که اقدامات اولیه درمانی به وی ارائه شده و پس از آن در اختیار عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه قرار گرفت.

برابر اعلام روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، عوامل آتش‌نشانی پس از رفع خطر و ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و  به ایستگاه‌ها بازگشتند. ساختمان نیز برای بررسی بیشتر موضوع به عوامل شهرداری تحویل داده شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر