زمان مطالعه: 1 دقیقه

قتل فجیع مرد جوان در بازار تهران با 11ضربه چاقو

مرد جوان با ۱۱ ضربه چاقو در درگیری شبانه بازار تهران، به قتل رسید.
04 بهمن 1401
شناسه : 94061
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94061
115+
بالا
مرد جوان با ۱۱ ضربه چاقو در درگیری شبانه بازار تهران، به قتل رسید.

حادثه 24 -  مرد جوان با ۱۱ ضربه چاقو در درگیری شبانه بازار تهران، به قتل رسید.

عقربه‌ها ساعت 23 شب گذشته دوشنبه سوم بهمن‌ماه امسال را نشان می‌داد که درگیری 5 مرد جوان، سکوت شبانگاهی بازار تهران را درهم شکست و خیلی زود این نزاع به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

 با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 113 بازار برای پایان دادن به این درگیری پای در محل حادثه گذاشتند و اقدامات اولیه را آغاز کردند اما افراد حاضر در این نزاع قبل از رسیدن تیم پلیسی از مهلکه گریختند؛ ماموران کلانتری هنگامی که به نزدیکی صحنه جرم رسیدند جسد خون‌آلود مرد جوانی را مشاهده کردند.

بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل راهی صحنه وقوع قتل شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ تیم جنایی به محض حضور در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف 11 ضربه چاقو قرار گرفته بود.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت، 2 مرد موتورسوار با 3 مرد اهل کشور افغانستان با انگیزه نامشخص درگیر شده و یک نفر در جریان این نزاع با ضربات مهلک چاقو به قتل رسیده است که عاملان این جنایت پس از ارتکاب متواری شدند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم، اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و دوربین‌های مداربسته صحنه جنایت را برای شناسایی عاملان این قتل هدف بازبینی قرار دادند.

با دستور بازپرس کشیک قتل، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس در رابطه با دستگیری عاملان این جنایت ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر