زمان مطالعه: 2 دقیقه

همسرکشی هولناک با ماهیتابه/ متهم به 3 سال حبس محکوم شد

مرد سالخورده‌ای که متهم است هنگام درگیری با همسرش، او را با ضربه ماهیتابه به قتل رسانده بود با رضایت پسرش از جنبه عمومی جرم به 3 سال حبس محکوم شد.
04 بهمن 1401
شناسه : 94025
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/94025
160+
بالا
مرد سالخورده‌ای که متهم است هنگام درگیری با همسرش، او را با ضربه ماهیتابه به قتل رسانده بود با رضایت پسرش از جنبه عمومی جرم به 3 سال حبس محکوم شد.

 حادثه 24 -  مرد سالخورده‌ای که متهم است هنگام درگیری با همسرش، او را با ضربه ماهیتابه به قتل رسانده بود با رضایت پسرش از جنبه عمومی جرم به 3 سال حبس محکوم شد.

چندی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از قتل مادر 75 ساله‌اش خبر داد و وقتی مأموران انتظامی رباط‌‌کریم به محل اعزام شدند با جسد مقتول در آشپزخانه روبه‌رو شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که وی با ضربه جسم سخت به سرش جان باخته است.   از آنجا که در زمان قتل فقط همسر مقتول در خانه بوده مأموران به مرد 85 ساله ظنین شدند و در ادامه وی به قتل همسرش اعتراف کرد و مدعی شد چون همسرش به او محبت و توجهی نداشته و همه اموالش را هم به نام تنها پسرشان کرده بود با وی درگیر شده و با ضربات ماهیتابه به سرش او را کشته است.

پس از اعترافات صریح متهم، گزارش پزشکی قانونی و تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. پسر مقتول که در دادسرا خواهان قصاص پدرش بود در جلسه محاکمه ازاین خواست خود صرف‌نظر کرد و گفت: با اینکه پدرم بعد از 60 سال زندگی مشترک مادرم را با بی‌رحمی کشت اما من راضی به قصاصش نیستم و گذشت می‌کنم،سپس متهم به جایگاه رفت و گفت: من به خاطر بی‌توجهی همسرم همیشه با او اختلاف داشتم. اصلاً از زندگی خسته شده بودم. روز حادثه هم من او را نکشتم ما باهم بحث مان شد و او خودش سرش را به دیوار کوبید. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به رضایت ولی‌ دم و طبق ماده 612 قانون مجازات اسلامی و با توجه به شرایط سنی متهم وی را به 3 سال حبس محکوم کردند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر