زمان مطالعه: 1 دقیقه

جزئیات مرگ مشکوک یک خانواده ۵ نفره در مشهد

معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.
28 دی 1401
شناسه : 93851
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/93851
667+
بالا
معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.

حادثه 24 -  معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.

آتشپاد دوم مهدی رضایی با بیان این مطلب گفت:در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام حادثه برای ساکنان یک منزل مسکونی: ستاد فرماندهی آتش نشانی، بلافاصله گروه نجات و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۱۸ و ۶ پرا به محل حادثه واقع در بولوار شهید شفیعی این شهر اعزام کرد.

وی افزود: نجاتگران و آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند، ۵ نفر که در طبقه همکف این ساختمان ۲ طبقه زندگی می‌کرد، به دلیل استنشاق احتمالی گاز مونوکسید کربن، دچار حادثه شده که متاسفانه این افراد شامل ۲ خانم و ۳ آقا بر اثر شدت حادثه در دم جان باخته بودند.

رضایی افزود: در بررسی‌های بیشتر در محیط داخلی منزل مشخص شد، آبگرمکن دیواری منزل فاقد دودکش بوده و بخاری این واحد مسکونی ۶۰ متری نیز دارای نقص فنی در سیستم دودکش است.

گفتنی است، تحقیقات بیشتر درباره علت دقیق وقوع این حادثه مرگبار توسط عوامل انتظامی در حال انجام است و پیکر جانباختگان برای تعیین دقیق علت فوت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر