زمان مطالعه: 1 دقیقه

توضیح علوم پزشکی شیراز درباره فوت رکسانا امیری‌کیا

معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز در واکنش به انتشار خبری مبنی بر فوت یک دانشجوی این دانشگاه به عنوان یکی از کشته‌های اغتشاشات، ضمن رد این خبر، توضیحاتی ارائه داد.
21 دی 1401
شناسه : 93654
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/93654
196+
بالا
معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز در واکنش به انتشار خبری مبنی بر فوت یک دانشجوی این دانشگاه به عنوان یکی از کشته‌های اغتشاشات، ضمن رد این خبر، توضیحاتی ارائه داد.

حادثه 24 -  معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز در واکنش به انتشار خبری مبنی بر فوت یک دانشجوی این دانشگاه به عنوان یکی از کشته‌های اغتشاشات، ضمن رد این خبر، توضیحاتی ارائه داد.

 مهرداد شریفی چهارشنبه ۲۱ دیماه به خبرنگاران گفت: مرحوم رکسانا امیری‌کیا دانشجوی ورودی امسال دانشکده دندانپزشکی شیراز بود که ۱۹ مهر ماه امسال، به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان حضرت علی‌اصغر (ع) شیراز بستری شد.

شریفی خاطرنشان کرد: آن مرحوم، به علت عوارض بعدی ناشی از ابتلا به کرونا، روز ۲۰ مهر به بیمارستان شهید دکتر فقیهی شیراز منتقل می‌شود.

او اضافه کرد: مرحوم امیری‌کیا، در بیمارستان شهید فقیهی، دچار ایست قلبی شد و متاسفانه علیرغم تلاش کادر پزشکی، فوت کرد.

معاون علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه نظریه پزشکی قانونی فوت نامبرده بر اثر همین شرایط و عوارض ناشی از عفونت منتشر خون به دنبال کرونا را تائید کرده است.

شریفی با تاکید براینکه اخبار صحیح را باید از رسانه‌های رسمی داخلی دنبال کرد، گفت: رسانه‌های معاند اخیر بعد از گذشته سه ماه از فوت آن دانشجو، موضوع را به شکلی نامعتبر و به دور از واقعیت انعکاس داده و گزارش کرده‌اند.

در اخبار منتشره شده از سوی برخی رسانه‌های معاند، نام مرحوم رکسانا امیری‌کیا، غزال امیری ذکر و از این دانشجوی فوت شده، به عنوان کشته اغتشاشات نامبرده شده است.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر