زمان مطالعه: 1 دقیقه

زورگیری از مربی سرشناس/ فریاد سارق بر سر تیته به خاطر ناکامی برزیل

تیته، مربی سابق تیم ملی برزیل، در ریودوژانیرو مورد حمله یک سارق قرار گرفت و به خاطر ناکامی برزیل در جام جهانی سرزنش نیز شد.زورگیری از تیته: فریاد خشم سارق بر سر مربی ناکام!
03 دی 1401
شناسه : 93110
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/93110
141+
بالا
تیته، مربی سابق تیم ملی برزیل، در ریودوژانیرو مورد حمله یک سارق قرار گرفت و به خاطر ناکامی برزیل در جام جهانی سرزنش نیز شد.زورگیری از تیته: فریاد خشم سارق بر سر مربی ناکام!

حادثه 24 - تیته، مربی سابق تیم ملی برزیل، در ریودوژانیرو مورد حمله یک سارق قرار گرفت و به خاطر ناکامی برزیل در جام جهانی سرزنش نیز شد.زورگیری از تیته: فریاد خشم سارق بر سر مربی ناکام!

تیته بین سال های 2016 تا 2022 مربی تیم ملی برزیل بود و با این تیم یک بار فاتح کوپا آمه‌ریکا شد ولی در دو جام جهانی 2018 و 2022 ناکام مطلق لقب گرفت. در جام جهانی روسیه، برزیل با شکست از بلژیک در یک چهارم نهایی حذف شد و در قطر نیز برزیل برابر کرواسی در ضربات پنالتی ناکام ماند و بازهم به نیمه نهایی نرسید تا تیته از سمت خود کنار برود.

او که در ریودوژانیرو همراه خانواده اش اقامت دارد، فعلا قصد بازگشت به دنیای مربیگری را ندارد. از تیته در برزیل خشمگین هستند و معتقدند تصمیمات اشتباهش از دلایل اصلی ناکامی برزیل در جام جهانی 2022 بود. تیته ساعت 6 بامداد امروز به وقت محلی در محله معروف و ثروتمندنشین بارا دی تیژوکا مشغول پیاده روی بود که مورد حمله یک سارق قرار گرفت.

طبق ادعای انسلمو گویس، روزنامه نگار برزیلی، سارق به تیته آسیب فیزیکی وارد نکرده ولی یک وسیله گرانقیمت او را با زور گرفته است. جالب اینکه سارق با الفاظی تند تیته را مورد سرزنش قرار داده و به وی گفته است که او دلیل اصلی حذف برزیل از جام جهانی بوده است و باید شرمسار باشد.

 آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر