زمان مطالعه: 2 دقیقه

آمار امروز کرونا / شنبه 26 آذر 1401

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۳۸۹ نفر رسیده است.
26 آذر 1401
شناسه : 92890
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92890
74+
بالا
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۳۸۹ نفر رسیده است.

حادثه 24 -  بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۳۸۹ نفر رسیده است.

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تا امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور  به ۷ میلیون و ۵۶۰ هزار و ۳۸۹ نفر رسیده است.

همچنین تا امروز (۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱)، متاسفانه مجموع جان باختگان ناشی از کووید۱۹، ۱۴۴ هزار و ۶۶۱ نفر بوده است.

در عین حال بر اساس آمارهای وزارت بهداشت از شنبه هفته گذشته (۱۹ آذر ماه) تا شنبه هفته جاری (۲۶ آذر ماه)،  بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۲۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده است. همچنین آمار جان‌باختگان نیز طی این مدت ۹ نفر بوده است.

طی هشت روز گذشته، میزان فوتی‌های کرونایی به این صورت بوده است؛ شنبه ۱۹ آذر ماه شش فوتی، یکشنبه ۲۰ آذر تا چهارشنبه ۲۳ آذر ماه، صفر فوتی، پنجشنبه ۲۴ آذر یک فوتی، جمعه ۲۵ آذر صفر فوتی و امروز شنبه ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱ نیز دو فوتی کرونایی گزارش شده است و مجموعا ۹ فوتی طی هشت روز گذشته گزارش شده است.

خوشبختانه از ابتدای پاندمی در کشور تا کنون، ۷ میلیون و ۳۳۵ هزار و ۶۸۳ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۷۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

همچنین تا کنون ۵۴ میلیون و ۶۷۵ هزار و ۱۷۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۴۷ هزار و یک نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۸۷۵ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۵۴۱ نفر نیز دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۹۶ هزار و ۴۱۷ دُز رسید.

در عین حال در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز کرونا نیست و تنها یک شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد. ۹۳ شهرستان نیز در وضعیت زرد و ۳۵۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

کلمات کلیدی:
ارسال نظر