زمان مطالعه: 2 دقیقه

خودکشی اسماعیل ضرابی، مامور محیط‌بان در گیلان

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ایران خودکشی مامور محیط بانی را در گیلان تایید کرد.
26 آذر 1401
شناسه : 92883
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92883
165+
بالا
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ایران خودکشی مامور محیط بانی را در گیلان تایید کرد.

حادثه 24 -  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست ایران خودکشی مامور محیط بانی را در گیلان تایید کرد.

جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با تایید خبر خودکشی یک محیط بان توضیح می‌دهد که محیط بان «اسماعیل ضرابی» محیط بان منطقه آستارا در استان گیلان بود که در روز چهارشنبه 23 آذرماه در محل کارش اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد.

فرمانده یگان محیط زیست با اشاره به نحوه خودکشی می گوید: او با طناب، خود را دار زده و اقدام به خودکشی کرده است. محیط بان ضرابی حدود 35 سن داشته و 10 سال به عنوان محیط بان خدمت کرده بود.  

محبت خانی درباره دلیل خودکشی این محیط بان می گوید: او بیماری اعصاب و روان داشته و تحت درمان بوده است. گفته می شود که او دو سال پیش از همسرش جدا شده و بعد از آن اتفاق، تحت درمان روانپزشکی بوده و دارو مصرف می کرده است. به ما اطلاعی در این باره نداده بود. حتی مدیر محیط زیست آستارا هم از بیماری او مطلع نبوده است.

او می گوید: روز پنجشنبه 24 آذرماه در جریان تشییع پیکر این محیط بان، از طریق خانواده برای اولین بار مطلع شدیم که محیط بان ضرابی بیمار بوده و قبلا خانواده برای درمان او به پزشک مراجعه کرده بودند و پزشک به آنها درباره وضعیت نامساعد روحی و افکار منفی او هشدار داده بود.

فرمانده یگان محیط زیست ایران می گوید: قبل از این اتفاق ناگوار، محیط بان ضرابی شش روز استراحت پزشکی داشته و روزی که به محل کار آمده اقدام به خودکشی کرده است. او تا ساعت یک بعدازظهر همراه با محیط بان دیگری بوده و بعد از اینکه آن محیط بان برای مرخصی دو ساعته از او جدا می شود محیط بان ضرابی خودکشی می کند. همکار محیط بانش بعد از برگشت از مرخصی ساعتی با پیکر بی جان محیط بان ضرابی مواجه می شود.

محبت خانی تاکید می کند که محیط بان ضرابی هیچ گزارشی از بیماری خودش به یگان ارایه نداده و هیچ وقت درخواستی برای جابجایی هم نداشته است هر چند محل خدمت او محیط پراسترسی هم نیست.

آخرین اخبار «حوادث گیلان» را در صفحه حوادث گیلان و حوادث رشت حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر