زمان مطالعه: 3 دقیقه

خودکشی 2 سرباز در محدوده پل طبیعت اهواز/ یکی از سربازها زنده ماند

2 سرباز در محدوده پل طبیعت اقدام به خودکشی کردند که خوشبختانه یک نفر از این ۲ سرباز نجات یافت و به اورژانس تحویل داده شد.
22 آذر 1401
شناسه : 92783
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92783
305+
بالا
2 سرباز در محدوده پل طبیعت اقدام به خودکشی کردند که خوشبختانه یک نفر از این ۲ سرباز نجات یافت و به اورژانس تحویل داده شد.

حادثه 24 -  2 سرباز در محدوده پل طبیعت اقدام به خودکشی کردند که خوشبختانه یک نفر از این ۲ سرباز نجات یافت و به اورژانس تحویل داده شد.

ابراهیم قنبری مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تشریح اخبار و حواشی بوجود آمده گفت: راس ساعت ۲۲:۱۴ دقیقه شامگاه چهارشنبه گذشته با توجه به تماس صورت گرفته با مرکز ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی در باره یک مورد اقدام به خودکشی در محل پل کابلی، همکاران ما به سرعت وارد عمل شده و به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: در حدود سه ساعت بعد از این واقعه،  ۲ سرباز نیز در محدوده پل طبیعت اقدام به خودکشی کردند که خوشبختانه یک نفر از این ۲ سرباز نجات یافت و به اورژانس تحویل داده شد.

او ادامه داد: تلاش‌ها برای جست و جوی سرباز دوم ادامه داشت تا سرانجام روز یکشنبه، متاسفانه پیکر نفر دوم این حادثه که جان خود را از دست داده بود از بستر رودخانه خارج و به خانواده او تحویل داده شد.

قنبری با اشاره به این موضوع که از شامگاه چهارشنبه تا کنون نیروهای سازمان آتش نشانی و اکیپ‌های گشت زنی این واحد به شکل شبانه روزی در حال جست وجو و تلاش هستند، افزود: با توجه به گزارش‌های دریافتی، تلاش‌های ما برای جست وجو در بستر رودخانه به منظور پیدا شدن ۲ مورد خودکشی دیگر نیز که هر ۲ مورد زن هستند، همچنان ادامه دارد.

او با اشاره به این موضوع که سن این قربانیان بین ۲۰ تا ۲۵ سال عنوان شده است، افزود: تلاش‌ها برای یافتن این ۲ زن با سه اکیبپ غواصی و گشت‌زنی در صبح و بعدازظهر همچنان ادامه دارد.  طبق آنچه به اطلاع ما رسیده و با توجه به شواهد میدانی، این ۲ اقدام به خودکشی در فاصله بسیار کوتاه صورت گرفته و با توجه به دریافت حکم قضایی تلاش‌ها برای یافتن اجساد یا سرنخی در این باره همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ضمن تاکید بر این موضوع که ایستگاه‌های این واحد در چندین نقطه در کنار اکیپ‌های گشت‌زنی و غواصین مستقر تمامی مسیر را تا محدوده دارخویین در شادگان طی چند روز گذشته رصد کرده و تلاش‌ها همچنان ادامه دارد، گفت: منکر کمبود امکانات و برخی از تجهیزات نیستیم. موضوعی که در کنار گل آلود بودن آب رودخانه شرایط جست وجو را سخت کرده، اما هیچ عاملی باعث نمی‌شود تا ما از تلاش و جست و جوی مداوم خسته شویم. به دلیل طول و عرض بسیار زیاد رودخانه و نوسانات موجود و همچنین عدم لایروبی پس از سیل ۹۸ شرایط به سختی درحال انجام است، اما با این وجود تلاش‌های ما برای بازگرداندن آرامش به خانواده‌ها همچنان به قوت خود باقی است.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر