زمان مطالعه: 1 دقیقه

قاتل خاموش جان یک زن و دو کودک را در محلات گرفت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در این استان فوت کردند.
20 آذر 1401
شناسه : 92693
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92693
323+
بالا
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در این استان فوت کردند.

حادثه 24 -  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در این استان فوت کردند.

دکتر «محمد پروهان» روز یکشنبه افزود: در ۲۴ ساعت گذشته یک مردم میانسال در روستای موت آباد شهرستان اراک و ۲ نفر نیز در شهرستان خنداب به علت مسمومیت گاز مونوکسید کربن فوت کردند.

 وی اظهار داشت: همچنین سه نفر دیگر نیز شامل یک زن و دو کودک در شهرستان محلات با گاز مونوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند که بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند و اکنون حال عمومی آنان خوب است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: با توجه به برودت هوا در سطح استان، مردم نسبت به استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد و اطمینان از نصب صحیح این وسایل و بررسی دقیق مسیر خروجی دودکش اقدام کنند تا از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری شود.

استان مرکزی دارای ۳۱ پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهری، ۳۷ پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای،سه پایگاه اورژانس هوایی و پنج پایگاه اورژانس موتوری و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.

آخرین اخبار «حوادث مرکزی» را در صفحه حوادث مرکزی و حوادث اراک حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر