زمان مطالعه: 3 دقیقه

شاطر نانوایی همسرش را خفه کرد

به‌دنبال قتل زن میانسال که جسدش در خانه‌اش کشف شده، شوهر وی به‌عنوان مظنون در جنایت بازداشت شده است.
15 آذر 1401
شناسه : 92554
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92554
535+
بالا
به‌دنبال قتل زن میانسال که جسدش در خانه‌اش کشف شده، شوهر وی به‌عنوان مظنون در جنایت بازداشت شده است.

حادثه 24 -  به‌دنبال قتل زن میانسال که جسدش در خانه‌اش کشف شده، شوهر وی به‌عنوان مظنون در جنایت بازداشت شده است.

ساعت 22شامگاه یکشنبه، سیزدهم آذر‌ماه مردی 70ساله با 110تماس گرفت و وقتی اپراتور پاسخ داد، هراسان عنوان کرد که همسرش به طرز مشکوکی به قتل رسیده است. پس از این تماس بود که تیمی از مأموران پلیس در محل حادثه که آپارتمانی در یکی از مناطق تهران بود حضور یافتند. مأموران وقتی قدم در خانه گذاشتند، با جسد زنی حدودا 52ساله مواجه شدند که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود. در این شرایط بود که گزارش این جنایت به قاضی ساسان غلامی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و او به همراه تیمی از مأموران تجسس پلیس آگاهی تهران برای انجام تحقیقات بیشتر، راهی محل جنایت شدند.

بررسی‌ها حکایت از این داشت که چند ساعت از مرگ زن میانسال گذشته است و عامل یا عاملان قتل هم بدون تخریب در ورودی وارد خانه شده و پس از خفه کردن زن میانسال، طلاهای او را سرقت کرده و از محل گریخته‌اند. ماموران برای کشف جزئیات بیشتر از ماجرای این جنایت، به تحقیق از شوهر مقتول پرداختند. او نخستین فردی بود که با جسد مواجه شده و پلیس را در جریان قرار داده بود. مرد 70ساله گفت: من شاطر هستم و در یکی از خیابان‌ها، نانوایی دارم. امروز مانند روزهای قبل برای رفتن به محل کارم از خانه بیرون رفتم. این درحالی بود که همسرم در خانه بود اما ساعتی قبل که به خانه برگشتم، هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد. وی ادامه داد: دقایقی قبل وقتی به خانه برگشتم هر چقدر او را صدا زدم جوابی نشنیدم و ناباورانه با جسدش در پذیرایی روبه‌رو شدم و با داد و فریاد از همسایه‌ها درخواست کمک کردم. حالا هم که پلیس برای انجام تحقیقات حاضر شده، متوجه به هم ریختگی اتاق خواب و سرقت طلاهای همسرم شده‌ام.

پس از تحقیق از همسر مقتول، ‌تیم جنایی به بررسی‌های بیشتر پرداخته که مشخص شد مقتول از مدتی قبل با شوهرش دچار اختلاف شده است؛ به ‌طوری که همسایه‌ها بارها صدای درگیری آنها را شنیده بودند. علاوه بر این، سالم بودن قفل در و عدم‌‌تخریب آن نشان می‌داد که قتل از سوی یک آشنا صورت گرفته و فرد آشنا به ‌احتمال زیاد برای صحنه‌سازی‌، دست به به‌هم‌ریختگی اتاق و سرقت طلاهای مقتول زده است. در این شرایط بود که انگشت اتهام به سمت همسر مقتول، نشانه گرفته شده و به دستور بازپرس جنایی، مرد شاطر به اتهام مظنون در قتل همسرش بازداشت شد. تحقیقات از او ادامه دارد تا اسرار این جنایت رازگشایی شود.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر