زمان مطالعه: 5 دقیقه

حال و هوای تیم ملی بعد از باخت تلخ/ گریه های شدید ۵ بازیکن ایران+ عکس

بازیکنان تیم ملی بعد از شکست مقابل آمریکا از شدت ناراحتی توان صحبت نداشتند.
09 آذر 1401
شناسه : 92352
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92352
400+
بالا
بازیکنان تیم ملی بعد از شکست مقابل آمریکا از شدت ناراحتی توان صحبت نداشتند.

حادثه 24 -  بازیکنان تیم ملی بعد از شکست مقابل آمریکا از شدت ناراحتی توان صحبت نداشتند.

بعد از پیروزی مقابل ولز خیلی ها به تیم ملی امیدوار شده بودند. اهالی فوتبال ، بازیکنان ، کادر فنی و هواداران حرف از صعود و تحقق یک رویای بزرگ می زدند. رویایی که سه شنبه شب بر باد رفت و تیم ملی در شبی که می توانست با یک تساوی راهی مرحله بعدی شود، با شکست مقابل آمریکا و ارائه یک نمایش ضعیف از صعود به دور حذفی جا ماند. کاروان تیم ملی قرار است امشب به ایران بازگردد و حال باید دید تکلیف ادامه همکاری کیروش با تیم ملی چه خواهد شد. گزارش اتفاقات و حواشی بعد از شکست تلخ مقابل آمریکا و آخرین روز حضور ملی پوشان در قطر را در ادامه می خوانید.

کی روش هم به ایران می آید

پس از شکست یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر آمریکا و حذف از جام‌ جهانی، کاروان تیم ملی فوتبال ایران امشب  به ایران بازخواهد گشت.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده، کارلوس کی‌روش نیز همراه تیم به تهران خواهد آمد و احتمالا تا چند روز آینده در خصوص تمدید قرارداد و یا جدایی از تیم ملی با مدیران فدراسیون فوتبال جلسه ای خواهد داشت.

ناراحت ترین بازیکنان تیم ملی چه کسانی بودند؟

بازیکنان تیم ملی هم مثل خیلی از مردم انتظار شکست مقابل آمریکا را نداشتند. آن ها که می خواستند با صعود از مرحله گروهی تاریخساز شوند، به هدفشان نرسیدند و از صعود باز ماندند. ملی پوشان بعد از سوت پایان بازی آنقدر ناراحت بودند که خیلی از آن ها توان از جا بلند شدن را نداشتند. همه اعضای تیم ملی به شدت ناراحت بودند ولی در این بین بعضی از ملی پوشان بیشتر این ناراحتی را نشان می دادند و اشک می ریختند. علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان ، مرتضی پورعلی گنجی ، سعید عزت اللهی و ابوالفضل جلالی بازیکنانی بودند که بعد از بازی گریه می کردند. همچنین بازیکنانی مثل کریم انصاریفرد، مهدی طارمی ، احسان حاج صفی ، علیرضا جهانبخش ، سید حسین حسینی کسانی بودند که بقیه بازیکنان دلداری می دادند و سعی می کردند آن ها را از زمین بلند کنند.

سکوت !حرف اول رختکن تیم ملی

بعد از چند دقیقه بازیکنان تیم ملی بالاخره راهی رختکن شدند ولی از شدت ناراحتی هیچکس توان حرف زدن را نداشت. جو سنگینی در رختکن تیم ملی حاکم بود و سکوت حرف اول را می زد. بعد از چند دقیقه کیروش از بازیکنان و اعضای کادرفنی به خاطر تلاششان تشکر کرد و گفت باید از این شکست درس گرفت تا در آینده به موفقیت رسید.

تعریف کیروش از مدافع استقلالی

نمایش ضعیف میلاد محمدی وسپس مصدومیت او باعث شد تا احسان حاج صفی به سمت چپ خط دفاعی منتقل شود. احسان هم نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و بارها بازیکنان آمریکا از سمت چپ تیم ملی نفوذ کردند و حتی تک گل ان ها هم از همان زده شد. با این حال بعد از دو بازی نیمکت نشینی کیروش تصمیم گرفت ابوالفضل جلالی جوان را به بازی بفرستد و این بازیکن ۲۴ ساله برای اولین بار در جام جهانی فرصت بازی پیدا کند. با اینکه تیم ملی تحت فشار قرار داشت و جو بازی هم بسیار سنگین بود، جلالی نمایش خوب و امیدوار کننده ای در اندک دقایق حضورش در زمین داشت و خیلی ها را به داشتن یک دفاع چپ خوب امیدوار کرد. نکته جالب اینجاست که کیروش هم از عملکرد ابوالفضل رضایت داشت و بعد از بازی از این بازیکن جوان تعریف کرد.

اشک های رامین در بغل کاپیتان آمریکا

رامین رضاییان یکی از خوب های ما در جام جهانی بود و توانست گلزنی هم بکند. رامین بعد از شکست مقابل آمریکا خیلی ناراحت بود و به شدت اشک می ریخت. تایلر آدامز کاپیتان تیم ملی آمریکا اولین کسی بود که به سراغ رامین رفت و ضمن بلند کردن او از زمین ، مدافع راست تیم ملی را در آغوش گرفت. گریه های رامین تمامی نداشت و مدافع سابق پرسپولیس و فعلی سپاهان در آغوش کاپیتان آمریکا هم اشک ریخت تا صحنه های احساسی و البته قشنگی را شاهد باشیم.

ایرانی ها دو دسته شدند

ورزشگاه الثمامه که محل برگزاری بازی ایران و آمریکا بود، کاملا در تسخیر ایرانی قرار داشت و هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه خیلی بیشتر از هواداران آمریکایی بودند. بعد از پایان بازی و حذف تیم ملی ، هواداران حاضر در استادیوم دو دسته شدند. عده ای شروع به انتقاد کردند و از کیروش و بازیکنان تیم ملی ناراحت بودند. عده ای دیگر هم شروع به تشویق بازیکنان و کادرفنی تیم ملی کردند و به آن ها روحیه دادند.

ایرانی جشن آمریکایی ها را از نزدیک دیدند

بعد از شکست ایران و صعود به مرحله حذفی جام جهانی ، هواداران آمریکا در خیابان های دوحه مشغول جشن و خوشحالی بودند. نکته جالب ولی غم انگیز اینکه هواداران ایرانی که با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند، شاهد این جشن هواداران آمریکایی بودند و با حسرت به خوشحالی آن ها نگاه می کردند.

بازیکنان از اتاق هایشان بیرون نیامدند

جو تیم ملی بعد از شکست مقابل آمریکا خوب نبود و همه ناراحت بودند. بازیکنان تیم ملی هم بهترین فرصت برای تاریخسازی را از دست داده بودند، به جز برای صرف صبحانه و ناهار ، از اتاق هایشان بیرون نیامدند و سعی کردند تا قبل از رفتن به فرودگاه وقت خود را در تنهایی بگذرانند.

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر