زمان مطالعه: 1 دقیقه

مردی در بهارستان باجناقش را با چاقو کشت

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری مردی که با همدستی دو نفر دیگر باجناقش را به قتل رسانده بود، خبر داد.
08 آذر 1401
شناسه : 92321
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92321
329+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری مردی که با همدستی دو نفر دیگر باجناقش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری مردی که با همدستی دو نفر دیگر باجناقش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ محمدرضا علیزاده درباره جزئیات این خبر گفت:‌ چندی پیش خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در نسیم‌شهر واقع در شهرستان بهارستان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به انجام بررسی‌های اولیه از سوی ماموران در محل حادثه، افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که در یک درگیری که دلیل آن اختلاف خانوادگی بوده است، فردی با وارد کردن ضربات چاقو اقدام به مجروح کردن باجناقش کرده و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با بیان اینکه فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد، گفت: با مرگ این فرد رسیدگی به پرونده وارد فاز دیگری شده و ماموران با کار اطلاعاتی نسبت به شناسایی محل اختفای قاتل اقدام کرده و پس از هماهنگی با مقام قضایی این فرد را در جریان یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

علیزاده با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت:‌این فرد تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به قتل باجناق خود با همدستی دو نفر دیگر اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی اعلام کرد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس غرب استان تهران، وی با بیان اینکه دو همدست دیگر این فرد نیز شناسایی و دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه ورند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر