زمان مطالعه: 1 دقیقه

علت فوت مائده (ماهک) هاشمی دختر نوجوان در شیراز چه بود؟

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با رد شایعاتی در خصوص فوت یک دختر ۱۶ ساله در شیراز، علت مرگ این نوجوان به نام مائده (ماهک) هاشمی را واژگونی خودرو اعلام کرد.
07 آذر 1401
شناسه : 92267
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/92267
764+
بالا
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با رد شایعاتی در خصوص فوت یک دختر ۱۶ ساله در شیراز، علت مرگ این نوجوان به نام مائده (ماهک) هاشمی را واژگونی خودرو اعلام کرد.

حادثه 24 -  معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با رد شایعاتی در خصوص فوت یک دختر ۱۶ ساله در شیراز، علت مرگ این نوجوان به نام مائده (ماهک) هاشمی را واژگونی خودرو اعلام کرد.

سرهنگ کاووس محمدی دوشنبه ۷ آذر به خبرنگاران گفت: به دنبال انتشار شایعاتی مبنی بر مرگ یک دختر نوجوان در شیراز، موضوع توسط پلیس در دستور بررسی قرار گرفت.

 محمدی گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد بامداد چهارم آذرماه یک سواری سمند با ۳ سرنشین در بلوار کوهسار مهدی شیراز واژگون شد که علت آن تخطی راننده از سرعت مطمئنه و ناتوانی در کنترل خودرو ذکر شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس اضافه کرد: در این حادثه راننده و خواهرش مصدوم شدند و سرنشین سوم که دخترنوجوان ۱۶ ساله‌ای به نام مائده (ماهک) هاشمی، اهل شهرستان کنگان از توابع استان بوشهر، به دلیل شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

محمدی با طرح این توصیه که شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند، به مردم توصیه کرد که هرگونه اخبار را از سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر دریافت کنند.

گفتنی است مراسم خاکسپاری متوفی نیز روز شنبه ۵ آذرماه در زادگاهش شهر کنگان برگزار شد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر