زمان مطالعه: 2 دقیقه

سورپرایز فتح‌الله‌زاده برای استقلالی ها/ علی کریمی در یک قدمی استقلالی شدن

بررسی مصاحبه‌های اخیر کارشناسان استقلالی مشخص میکند اکثر پیشکسوتان این تیم معتقدند استقلال به شدت به یک هافبک بازیساز نیاز دارد.
17 آبان 1401
شناسه : 91670
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/91670
290+
بالا
بررسی مصاحبه‌های اخیر کارشناسان استقلالی مشخص میکند اکثر پیشکسوتان این تیم معتقدند استقلال به شدت به یک هافبک بازیساز نیاز دارد.

حادثه 24 -  بررسی مصاحبه‌های اخیر کارشناسان استقلالی مشخص میکند اکثر پیشکسوتان این تیم معتقدند استقلال به شدت به یک هافبک بازیساز نیاز دارد.

مدیران باشگاه استقلال قرار است عصر امروز در جلسه هیئت مدیره گرد هم بیایند که یکی از موضوعات مهم در ارتباط با صحبتهای امروزشان بحث جذب بازیکن در نیم فصل است.

افراد مطلع در باشگاه استقلال خبر می‌دهند با توجه به افزایش قیمت دلار علی فتح الله زاده نه تنها علاقه چندانی برای به خدمت گیری بازیکن خارجی نداشته بلکه درصدد است تا در صورت امکان عزیزبک آمانوف، هافبک ازبکستانی تیمش که در یازده مسابقه دور رفت تنها چند دقیقه در پایان بازی با گل گهر برای این تیم به میدان رفته را نیز در نیم فصل به صورت قرضی به یکی از تیم‌های لیگ برتری یا باشگاه‌های خارجی منتقل کند تا از زیر فشار هزینه ارزی پرداخت دستمزدش خارج شود. از این رو تمایلی به جذب بازیکن خارجی از خود نشان نداده است.

این در شرایطی بود که گفته می‌شد ساپینتو می خواهد یک بازیکن برزیلی یا پرتغالی را برای حل مشکل میانه زمین به خدمت بگیرد.

اما نزدیکان به باشگاه استقلال خبر می‌دهند فتح الله زاده برای به صدا درآوردن بمب مورد نظرش برای روشن کردن چاشنی آن مقدمات مذاکره با علی کریمی، هافبک بازیساز سابق استقلال که در تیم کایسری اسپور ترکیه توپ می زند را فراهم کرده تا در صورت امکان این بازیکن را در نیم فصل به استقلال بیاورد. بازیکنی که اگر بیاید استقلال قراردادش را با ریال پرداخت می کند و دغدغه ای بابت پرداخت ارز به او نخواهد داشت.

البته باید دید شرایط قرارداد این بازیکن با تیم ترکیه ای به چه ترتیب است. چرا که علی کریمی در حال حاضر بازیکن باشگاه الدحیل قطر است که به صورت قرضی به باشگاه ترکیه ای پیوسته و این موضوع که آیا میتواند دوباره به صورت قرضی به تیم دیگری منتقل شود یا نه از طرف مسئولان ذیربط در باشگاه استقلال در دست بررسی است. قطعا با چنین انتقالی در نیم فصل بمب نقل و انتقالاتی استقلالی ها توسط فتح الله زاده منفجر خواهد شد.

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر